20.4 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
ŽKK Koprivnica

FOTO Seniorke pobijedile jaku ekipu iz Crikvenice, trener David: Pokazali smo opet da iskustvom i zalaganjem možemo iznijeti utakmicu i preokrenuti u svoju korist

Za vikend su seniorke odigrale izuzetno uzbudljivu domaću utakmicu protiv snažne ekipe iz Crikvenice.

Utakmica je započela napetom i dinamičnom atmosferom. Prva četvrtina završava s rezultatom 18:13 u korist seniorki, ali jaka Crikvenica uzvraća u drugoj četvrtini te se na odmor ide izjednačeno (30:30).

Nakon odmora, seniorke na teren izlaze s obnovljenim fokusom i energijom. Treća četvrtina bila je napeta, s obje ekipe izmjenjujući se u vodstvu, ali cure su završile ovu četvrtinu s minimalnom prednošću (46:43).

Odlučujuća četvrtina donijela je pravu dramu, gdje su seniorke pokazale iznimnu odlučnost i karakter. Fantastičnom obranom, preciznim napadima i s odličnom ravnotežom u timskoj igri, postigle su ključne koševe, osiguravajući uvjerljivu pobjedu rezultatom 70:52.

– Čestitam curama na lavovskoj borbi i novom preokretu u 3. četvrtini. Pokazali smo opet da iskustvom i zalaganjem možemo iznijeti utakmicu i preokrenuti u svoju korist na domaćem terenu. Slijedi nam gostovanje u Solinu i nadamo se prvoj gostujućoj pobjedi – rekao je trener David.

– Unatoč izazovima u zajedničkim treninzima, borbenošću i predanim radom, uspjele smo nadjačati protivnice. Posebno bih istaknula podršku naše domaće publike i čestitala svojoj ekipi na izuzetnom trudu i zalaganju – nadovezuje se igračica Katarina.

Triplat J. 13, Šimunija A., Hrastić M. 19, Čehok V. 6, Kadija P., Kapetanić M. 15, Granželić M., Cindrić L. 6, Široki K., Ledinski T., Šestak K. 11, Deskar M.