7.1 C
pripreme

Slaven Belupo u generalki pred prvenstvo u Budimpešti izgubio od Ferencvarosa unatoč početnom vodstvu

Idućeg petka Farmaceuti gostuju u Zaprešiću kod Intera u sklopu Hrvatski Telekom Prve lige.

Pripreme Farmaceuta pri samom su kraju, a Prva HNL nastavlja se idućeg vikenda. Koprivničanci su se sredinom tjedna vratili iz Medulina gdje su na Arena kupu završili kao petoplasirana momčad. Danas je slijedila konačna provjera kako bi se dobila slika što se od Slavena može očekivati ovog proljeća. Gostovalo se u Mađarskoj, u Budimpešti kod Ferencvarosa.

Poveli su Farmaceuti golom Ivanovskog, ali domaćin je vratio stvari na početak do kraja poluvremena. Kako je krenulo drugo poluvrijeme, Mađari su iskoristili dekoncentriranost Slavenove obrane te poveli 2-1. Vidović je zabio za 2-2, a Ferencvaros je zabio u 70. minuti za konačnih 3-2.

Idućeg petka Farmaceuti gostuju u Zaprešiću kod Intera u sklopu Hrvatski Telekom Prve lige. U pripremnom dijelu, prvoj utakmici Arena kupa, Slaven je izvukao remi protiv zaprešićkog Intera, bilo je 3-3 nakon 90 minuta. Vidjet ćemo može li Slaven Belupo idućeg petka otići stepenicu više i zabiti gol više kako bi odnio sva tri boda iz Zaprešića.