30.2 C
Ponedjeljak, 17. lipnja 2024.
NA KOPRIVNIČKOM STADIONU

Slaven Belupo pobjedom nad Cibalijom zaključio pripreme za proljetni dio prvenstva

Zabijali su Knoll, Liklin i dvaput Krstanović.

Nogometaši Slaven Belupa na Gradskom stadionu Ivan Kušek Apaš savladali su vinkovačkog drugoligaša Cibaliju rezultatom 4-3.

Knoll je zabio za 1-0 u 38. minuti, što je u sudačkoj nadoknadi iz kaznenog udarca poravnao Dyokija. Liklin je udarcem iz daljine u nastavku, u 58. minuti, vratio prednost na stranu domaćina. Potom je došlo Krstanovićevo vrijeme koji je dvama pogocima u 74. i 77. postavio rezultat 4-1. Gosti su, pak, preko Baltića i Perić-Komšića u završnici smanjili na jedan razlike.

Bila je to posljednja pripremna utakmica Farmaceuta pred nastavak prvenstva.

ROADPOL

Ljudi, oprez! Policija od danas provodi posebnu akciju, “ciljaju” cijeli tjedan na točno ove vozače

Kako bi smanjili broj prometnih nesreća, naša policija od danas provodi posebnu akciju na prometnicama. Radi se o nadzoru alkohola...