Nakon što pobjednika nije bilo niti nakon produžetaka, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojima su više sreće imali Farmaceuti.

Koprivnički Farmaceuti izborili su prolazak u polufinale Kupa Hrvatskog nogometnog saveza pobjedom protiv Osijeka na Gradskom stadiou u Koprivnici. U regularnom dijelu utakmica je završila neriješeno 1:1.

Poveli su domaćini pogotkom Stefana Savića u 47. minuti susreta. Štiglec je pogodio gredu, a Savić je natrčao na odbijenu loptu i glavom je pospremio u prazan gol gostiju. Slavlje domaćina nije dugo trajalo. Šarić je u 57. minuti ubacio oštru loptu u kazneni prostor Slavena iz slobodnog udarca, a u gužvi oko peterca najbolje se snašao Zoran Lesjak koji je loptu pospremio u Slavenovu mrežu za izjednačenje.

Domaćini su bolje otvorili utakmicu, no prilike Ejupija glavom i Ozobića u istoj akciji obranio je raspoloženi vratar gostiju u 20. minuti. U 39. minuti Ozobić se ponovo našao u prilici, no iz slobodnog udarca pogodio je vratnicu.

Gosti su opasno prijetili u 51. i 65. minuti. Obje prilike propustio je aterijalizirati Špoljarić. Iz mat pozicija ni jednom nije usio pogoditi okvir vrata.

Valja istaknuti kako su posljednjih nekoliko sekundi gosti igrali s igračem manje jer je Perošević zbog ometanja izvođenja sloodnog udarca dobio drugi žuti, odnosno crveni karton.

Nakon što pobjednika nije bilo niti nakon produžetaka, pristupilo se izvođenju jedanaesteraca. Više sreće u to lutriji imali su nogometaši Slaven Belupa. Precizni su s bijele točke bili Ejupi, Ozobić, Crepulja i Paracki, dok je za goste jedini pogodak postigao Lukić. Škorić i Šarić nisu uspjeli pogoditi.

Slaven se plasmanom u polufinale Kupa HNS-a koliko-toliko odužio navijačima zbog loših nastupa u prvenstvu.