21.8 C
Subota, 4. svibnja 2024.
četvrta liga

Srpak Tehničar donio vrijednu pobjedu u Orahovici, Jandrašec odlučio derbi Križevaca i Pitomače, Podravac poražen u Čazmi

Derbi dana igrao se u Križevcima gdje je gostovala Pitomača. Novi trener Marijan Glavica preuzeo je kormilo Radnika prije nešto više od tjedan dana, a od tada je upisao remi i pobjedu.

Mnoštvo zanimljivih susreta igrano je danas u sedmom kolu Četvrte lige Bjelovar – Koprivnica – Virovitica. Vodeći Tehničar putovao je u daleku Orahovicu na težak ispit protiv drugoplasiranog Papuka. Tamo su Cvetkovčani slavili s minimalnih 0-1, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Srpak u 60.-oj minuti.

Virovski Podravac na gostovanju u Čazmi bez Hrženjaka odigrao je 3-1. U porazu Virovaca jedini gol zabio je Sabol.

Slatina je ugostila Ferdinandovac na svom travnjaku. Nakon prvog poluvremena bez golova, poveli su domaći iz kornera, da bi Jasenko izjednačio za goste. Pogodak odluke pao je na samom kraju kada su domaći iskoristili nepažnju gostiju i zabili za konačnih 2-1. Valja istaknuti sudačku trojku na čelu s glavnim Vinkovićem koja je pokazala veliko nerazumijevanje nogometne igre donoseći pogrešne odluke.

Derbi dana igrao se u Križevcima gdje je gostovala Pitomača. Novi trener Marijan Glavica preuzeo je kormilo Radnika prije nešto više od tjedan dana, a od tada je upisao remi i pobjedu. Pitomačani su bili bez veznjaka Paradinovića koji je imao tri žuta. Pokazali su Križevčani da su skupili glave i upisali pobjedu 1-0, jedini pogodak zabio je Jandrašec u 23. minuti.

Sutra svoj susret igraju kloštranska Mladost i đurđevački Graničar.