5.7 C

Stolni tenis // Uvjerljiva pobjeda Podravke

Stolnotenisači Podravke zabilježili su u subotu uvjerljivu pobjedu u 2. kolu Superlige.

Na domaćem terenu koprivnički su stolnotenisači dočekali Donat iz Zadra i slavili rezultatom 4:0.

Jedini ozbiljniji otpor pružio je Antonio Goja u prvom meču protiv Tomislava Marakovića, ali osim neizvjesnosti petog seta ni tu Donat nije uspio doći do pobjede. Do kraja susreta Koprivničanci su ispustili tek jedan set.

U sljedećem kolu Podravka 17. listopada dočekuje GSTK Zagreb.

PODRAVKA – DONAT 4:0

Maraković – Goja 3:2
Samac – Miljatović 3:0
Jurašić – Ražov 3:1
Maraković/Samac – Goja/Miljatović 3:0

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...