18.7 C
centrum mundi

Tara Rušak, Ivana Antolaš i Zvonko Vrhovski prvi na poznatoj ludbreškoj utrci, medalje uzeli i Sara Podoreški i Marina Matota
T

Po raznim kategorijama trčalo je gotovo 300 natjecatelja

Ludbreg je prošle subote bio domaćin cestovne utrke Centrum Mundi, kojoj se odazvalo 280 trkača. Okušali su se na stazama duljine četiri i 10 kilometara, a vrlo dobri bili su koprivnički atletičari, koji su osvojili nekoliko medalja.

Sara Podoreški trčala je četiri kilometra te osvojila srebrnu medalju u kategoriji Ž19, a postolja su osvojena i na dužoj utrci. Tako je Tara Rušak u kategoriji Ž19 bila prva, a isto vrijedi i za Ivanu Antolaš u Ž30. Istu kategoriju na trećem je mjestu završila Marina Matota.

Nataša Sušanj bila je šesta, Marija Vladušić peta, a Sonja Rušak sedma. Prva je trčala u Ž40, a druge dvije u Ž50.

Što se tiče muškog dijela ekipe, osvojena je jedna medalja, a uzeo ju je Zvonko Vrhovski u kategoriji M60. Marko Tesla bio je osmi u kategoriji M30, Renato Begović sedmi u M40, a Nikola Kovačić 21. u istoj kategoriji.