Petak, 26. travnja 2024.
nadarena generacija mladih slavenaša

Tetecovi klinci oduševili u Crikvenici
T

Slavenaši su bili odlični i na kraju zauzeli treće mjesto u svojoj konkurenciji pobijedivši Crikvenicu, Orijent, Sveti Mihovil, Lumen i Jedinstvo, a izgubili su od Sesveta i Hajduka.

Proteklog vikenda mladi Slavenaši selekcije U-9 pod vodstvom trenera Josipa Teteca sudjelovali su na Međunarodnome nogometnome turniru Crikvenica Cup U8-U9-U10-U11 u organizaciji Nogometnoga kluba Crikvenica.

Klubovi iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine i Italije natjecali su se u 4 kategorije: U-8, U-9, U-10 i U-11.

Slavenaši su bili odlični i na kraju zauzeli treće mjesto u svojoj konkurenciji U-9 pobijedivši Crikvenicu, Orijent, Sveti Mihovil, Lumen i Jedinstvo, a izgubili su od Sesveta i Hajduka.

U Crikvenici su bili i roditelji mladih igrača koji su zdušno navijali za svoju djecu i klub te bili dodatni igrač ekipi.

Rukometni Kup

Podravka suvereno kod Bjelovara osigurala final-four Kupa (27:37), u Poreču ih čeka ekipa Splita

Rukometašice Podravke Vegete osigurale su polufinale, final-four Rukometnog kupa pobjedom u gostima kod Bjelovara. U polufinalu ih čeka Split...