16 C
Koprivnica
Petak, 26. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
nova radna mjesta

Tražite posao? Hartmann traži voditelja Elektro održavanja i specijalista automatičara
T

Temeljem ukazane potrebe, Uprava društva Hartmann d.o.o. raspisuje natječaj za prijem dvoje izvršitelja u radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci. Traži se voditelj Elektro održavanja i specijalist automatičar.

Ne propustite

Temeljem ukazane potrebe, Uprava društva Hartmann d.o.o. raspisuje natječaj za prijem 1 izvršitelja u radni odnos na neodređeno vrijeme, uz probni rad od 6 mjeseci.

Voditelj Elektro održavanja (m/ž)

Opis posla:

Izrađivanje planova preventivnog, tekućeg i investicijskog održavanje opreme, instalacija, objekata i okoliša
Poticanje i vođenje investicijskih projekata kod poslodavca
Vođenje projekata u proizvodnji, vezanih uz poboljšanja u pripremi proizvodnje, poboljšanja tehničko-tehnološke naravi u proizvodnji i tisku
Vođenje projekta automatizacije proizvodnog procesa
Poticanje i vođenje projekata vezanih uz zaštitu i sigurnost na radu
Praćenje stanja tehnologije, opreme i objekata

Osoba koja se natječe za radno mjesto voditelj elektro održavanja, treba ispuniti slijedeće uvjete:

završeno obrazovanje elektrotehnika / industrijska automatika – VSS
poznavanje rada automatizacijskih sustava
mogućnost samostalnog snalaženja u elektro i strojarskoj dokumentaciji
radno iskustvo na poslovima: 2-4 godine
spremnost za usvajanjem novih znanja i vještina
znanje rada na računalu
znanje engleskog jezika

Od kandidata očekujemo komunikativnost, organiziranost, snalažljivost, sklonost timskom radu, a pružit ćemo mu stimulativna primanja, mogućnost daljnjeg usavršavanja u struci te osobnog rasta i razvoja.

Kontakt:
Hartmann d.o.o.
Dravska 13
48 000 Koprivnica
(za natječaj)
mns@hartmann-packaging.com

Uz prijavu za natječaj, potrebno je priložiti:
životopis

Prijave sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta u pismenom ili elektronskom obliku, podnose se do 16.10.2020. godine.
Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.
Kandidati koji će ući u uži krug biti će obaviješteni nakon završenog postupka selekcije.

Specijalist automatičar (m/ž)

Opis posla:

pregled, dijagnosticiranje i popravak elektrotehničkih i električnih sklopova
preventivni pregledi, vođenje evidencije popravaka, briga oko rezervnih dijelova,
montaža elektro-opreme, izvođenje novih instalacija i sl.

Osoba koja se natječe za radno mjesto specijalist automatičar, treba ispuniti slijedeće uvjete:

završeno obrazovanje elektro struke ili elektroničar – SSS, VŠS
radno iskustvo: 2-4 godine
poznavanje engleskog jezika

Kontakt:
Dravska 13

životopis

Prijave sa potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta u pismenom ili elektronskom obliku, podnose se do 16.10.2020. godine. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Najnovije

Bit će potražnje

SKUPLJAČI NA OPREZU Pazite sad ovo, ni bitcoin ni zlato, stručnjaci: Cijena ove kovine mogla bi rasti “u nebo”!

Međunarodni stručnjaci i analitičari vjeruju da bi potražnja za bakrom snažno trebala rasti u idućih deset godina, piše portal...
Vnuk Produkt - PVC stolarija Prelog - Salamander

Vezane vijesti