6.8 C
1. HRL

Učenik bolji od učitelja, Pranjićeva ekipa nadigrala Mrđenovu s visokih 28 golova razlike
U

U sljedećem kolu Podravku čeka potencijalna nagazna mina u Splitu, jer gostuje kod trećeplasirane ekipe prvenstva

Rukometašice Podravke upisale su novu prvenstvenu pobjedu. Ovaj put u Koprivnici, gdje je u sklopu 18. kola pao Mrđenov Zrinski iz Čakovca. Tako možemo reći da je učenik ovaj put bio bolji od učitelja, što je, uostalom, bilo i za očekivati.

Ipak, nismo mislili da će Podravka biti toliko uvjerljiva, jer je pobijedila s čak 28 golova razlike, bilo je 45:17. Jasno, Pranjićeva ekipa kontrolirala je dvoboj od samog početka i već nakon 10 minuta igre vodila 10:3. Ta razlika samo se povećavala, sve do 26:11 na poluvremenu, odnosno konačnih 45:17.

Što se tiče igračkog učinka, najviše je zabila Šenvald, koja je imala stopostotan učinak (7/7), pogodak manje zabile su Šimara i Turk, a dva manje Barišić i Zadravec. Bešen je bila na 50 posto obrana (6/12), a isto tako i Tucaković (9/20). U gostujućim redovima možemo izdvojiti bivšu podravkašicu Milošević, koja je zabila šest komada.

S ova dva boda Podravka je opet vodeća, ali već danas dostići će je Lokomotiva, koja u ovim trenucima ima čak tri utakmice manje. U sljedećem kolu Podravku čeka potencijalna nagazna mina u Splitu, jer gostuje kod trećeplasirane ekipe prvenstva. Split 2010 je, naime, u 16 utakmica upisao 13 pobjeda i tri poraza.

Kako dobar look! Sviđa nam se sve na njoj, hlače i jakna su top, a jedan detalj obara

Iako je subota prošla u znaku sivih oblaka, sramežljivo sunce u prijepodnevnim satima pokazalo je svoju moć i "namamilo"...