Županijski kup

Virovski Podravac kup pobjedom uzvratio Križevčanima za poraz u prvenstvu
V

Prošlog tjedna odigrana je većina susreta osmine finala županijskog kupa, zapravo sve, dok je posljednja igrana danas. Virovski Podravac ugostio je križevački Radnik. Iste momčadi odmjerile su snage u prvenstvenom susretu, a blitzkriegom su slavili gosti iz Križevaca.

Za 12 minuta bilo je 0-3. Danas ipak drugačija priča, pobjedu su upisali domaći Virovci.

U 58. minuti Sočec je zabio za 1-0, a za desetak minuta Sabol je povisio na 2-0. Gosti su se uspjeli vratit u igru preko Pavlica, ali treći pogodak Virja i drugi Sabola, iz penala, značili su i pobjedu domaćina 3-1, te prolazak u četvrtinu finala županijskog kupa.

Četvrtina će se nastaviti na proljeće, a u svakoj fazi igrat će se dva susreta.