Željka Orehovec i Pero Tomas najbolji sportaši županije

16:18h
0
110228-izborsportasa

Individualci iz manje popularnih sportova u prošloj su godini bili najbolji sportaši Koprivničko-križevačke županije. U izboru Zajednice sportova županije najuspješnijima su u 2010. godini u ponedjeljak u đurđevačkom hotelu Picok proglašeni kuglačica Željka Orehovec i tjelograditelj Pero Tomas.

Nagrada za najbolju žensku ekipu pripala je rukometašicama Podravke Vegete, dok je u muškoj konkurenciji najbolja seniorska ekipa Motociklističkog kluba Križevci.

U kategoriji perspektivnih sportaša nagrade su dobili golmanica Podravke Ivana Kapitanović i član Taekwondo kluba Radnik iz Križevaca Fabijan Brčić.

Ženska sportska ekipa Sportske udruge tjelesnih invalida Đurševac dobila je priznanje kao najbolja sportska ekipa sportaša s invaliditetom. Najbolja sportašica u kategoriji invalida je Marija Fuček (Sportska udruga tjelesnih invalida Đurđevac), a najbolji sportaš Anđelko Rora (Sportska udruga tjelesnih invalida Koprivnica).

Najuspješniji trener je Zoran Jandroković iz Taekwondo kluba Radnik, a zaslužni sportski djelatnik Antun Bednaić, nogometni trener mladeži iz Križevaca.

Priznanja su pobjednicima i nominiranima predali koprivničko-križevački župan Darko Koren i predsjednik Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije Stanislav Lovković.

NAJBOLJA SPORTAŠICA:
Željka Orehovec (Športski kluglački klub Podravka)

NOMINIRANE:
Tatjana Štajduhar (Športski ribolovni klub Koprivnica)
Marta Štimac (Motociklistički klub Križevci)

NAJBOLJI SPORTAŠ:
Pero Tomas (Društvo za fitness i aerobic Activ Koprivnica)

NOMINIRANI:
Ivan Lončarić (Hrvački športski klub Podravka)
Dario Markač (Streljački klub Radnik)
Robert Rončević (Motociklistički klub Križevci)

NAJBOLJA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA:
RK Podravka (ekipa Podravka Vegeta)

NOMINIRANI:
Športski ribolovni klub Koprivnica (seniorska ekipa)
Ženski nogometni klub Plamen (seniorska ekipa)
Športski kluglački klub Podravka (seniorska ekipa)
Košarkaški klub Podravac (seniorska ekipa)

NAJBOLJA MUŠKA SPORTSKA EKIPA:
Motociklistički klub Križevci (seniorska ekipa – cestovne moto utrke)

NOMINIRANI:
Hrvački športski klub Podravka (seniorska ekipa)
Streljački športski klub Podravka (seniorska ekipa)
Streljački klub Radnik (seniorska ekipa)
Nogometni klub Slaven Belupo (seniorska ekipa)

NAJBOLJA PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA:
Ivana Kapitanović (Rukometni klub Podravka)

NOMINIRANE:
Ivana Babić (Streljački športski klub Podravka)
Ivana Indir (Twirling klub Koprivnica)
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka)
Anja Šimunčić (Atletski klub Križevci)

NAJBOLJI PERSPEKTIVNI SPORTAŠ:
Fabijan Brčić (Taekwondo klub Radnik)

NOMINIRANI:
Filip Cvek (Teniski klub Koprivnica)
Tomislav Harambašić (Streljački športski klub Podravka)
Ognjen Mergon (Atletski klub Križevci)
Matija Pjatakov (Športski ribolovni klub Hlebine)

čitam...