11.7 C
Koprivnica
Subota, 20. travnja 2024.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Željka Orehovec i Pero Tomas najbolji sportaši županije
Ž

Ne propustite

Individualci iz manje popularnih sportova u prošloj su godini bili najbolji sportaši Koprivničko-križevačke županije. U izboru Zajednice sportova županije najuspješnijima su u 2010. godini u ponedjeljak u đurđevačkom hotelu Picok proglašeni kuglačica Željka Orehovec i tjelograditelj Pero Tomas.

Nagrada za najbolju žensku ekipu pripala je rukometašicama Podravke Vegete, dok je u muškoj konkurenciji najbolja seniorska ekipa Motociklističkog kluba Križevci.

U kategoriji perspektivnih sportaša nagrade su dobili golmanica Podravke Ivana Kapitanović i član Taekwondo kluba Radnik iz Križevaca Fabijan Brčić.

Ženska sportska ekipa Sportske udruge tjelesnih invalida Đurševac dobila je priznanje kao najbolja sportska ekipa sportaša s invaliditetom. Najbolja sportašica u kategoriji invalida je Marija Fuček (Sportska udruga tjelesnih invalida Đurđevac), a najbolji sportaš Anđelko Rora (Sportska udruga tjelesnih invalida Koprivnica).

Najuspješniji trener je Zoran Jandroković iz Taekwondo kluba Radnik, a zaslužni sportski djelatnik Antun Bednaić, nogometni trener mladeži iz Križevaca.

Priznanja su pobjednicima i nominiranima predali koprivničko-križevački župan Darko Koren i predsjednik Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije Stanislav Lovković.

NAJBOLJA SPORTAŠICA:
Željka Orehovec (Športski kluglački klub Podravka)

NOMINIRANE:
Tatjana Štajduhar (Športski ribolovni klub Koprivnica)
Marta Štimac (Motociklistički klub Križevci)

NAJBOLJI SPORTAŠ:
Pero Tomas (Društvo za fitness i aerobic Activ Koprivnica)

NOMINIRANI:
Ivan Lončarić (Hrvački športski klub Podravka)
Dario Markač (Streljački klub Radnik)
Robert Rončević (Motociklistički klub Križevci)

NAJBOLJA ŽENSKA SPORTSKA EKIPA:
RK Podravka (ekipa Podravka Vegeta)

NOMINIRANI:
Športski ribolovni klub Koprivnica (seniorska ekipa)
Ženski nogometni klub Plamen (seniorska ekipa)
Športski kluglački klub Podravka (seniorska ekipa)
Košarkaški klub Podravac (seniorska ekipa)

NAJBOLJA MUŠKA SPORTSKA EKIPA:
Motociklistički klub Križevci (seniorska ekipa – cestovne moto utrke)

NOMINIRANI:
Hrvački športski klub Podravka (seniorska ekipa)
Streljački športski klub Podravka (seniorska ekipa)
Streljački klub Radnik (seniorska ekipa)
Nogometni klub Slaven Belupo (seniorska ekipa)

NAJBOLJA PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA:
Ivana Kapitanović (Rukometni klub Podravka)

NOMINIRANE:
Ivana Babić (Streljački športski klub Podravka)
Ivana Indir (Twirling klub Koprivnica)
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka)
Anja Šimunčić (Atletski klub Križevci)

NAJBOLJI PERSPEKTIVNI SPORTAŠ:
Fabijan Brčić (Taekwondo klub Radnik)

NOMINIRANI:
Filip Cvek (Teniski klub Koprivnica)
Tomislav Harambašić (Streljački športski klub Podravka)
Ognjen Mergon (Atletski klub Križevci)
Matija Pjatakov (Športski ribolovni klub Hlebine)

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).

Ne propustite

- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -

Najnovije

Ajmo plavi!

FOTO Sunce privuklo brojne navijače, pogledajte tko je došao bodriti Slaven protiv Hajduka

Utakmice protiv Hajduka uvijek su rado posjećene na Apašu. Ništa drukčije nije bilo ni danas, a sunčano vrijeme dodatno...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti

×