Andrea Penezić i Sandro Frankol najbolji županijski sportaši

17:18h
0

100325-sportasi-mRukometašica Podravke Andrea Penezić i hrvač Podravke Sandro Frankol proglašeni su najboljim sportašima Koprivničko-križevačke županije za 2009. godinu u izboru županijske Zajednice sportova. Najbolji ženski klub je Rukometni klub Podravka, a najbolji muški klub Nogometni klub Slaven Belupo.

Svečano proglašenje najboljih održano je u četvrtak u hotelu Podravina u Koprivnici, a nagrade su sportašima i predstavnicima klubova uručili koprivničko-križevački župan Darko Koren i predsjednik Zajednice sportova Koprivničko-križevačke županije Stanislav Lovković.

Najbolja perspektivna sportašica je rukometašica Podravke Lea Vukojević, a najbolji perspektivni sportaš je hrvač Podravke Luka Mihalec. Neven Hrupec iz Podravke Lino je najuspješniji trener, najuspješniji sportski djelatnik u 2009. bila je Ivka Roguljić iz Športskog kuglačkog kluba Podravka, a nagrada za sportsko postignuće pripala je Klari Katavić iz Shito ryu do kluba Križevci.

Andrea Penezić i Lea Vukojević nisu bile u mogućnosti preuzeti nagradu zbog svojih sportskih obveza, pa je ta čast pripala njihovoj suigračici Svitlani Pasičnik. Hrupecovu je nagradu preuzela njegova supruga.

100325-hotel-mU kategorijama sportaša s invaliditetom najbolji su Damir Pravdić iz Športske udruge tjelesnih invalida Koprivnica te u ekipnoj konkurenciji Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac.

NAJBOLJA SPORTAŠICA:
Andrea Penezić (Rukometni klub Podravka)
Ostale nominirane:
Tamara Drljanovčan (Ženski košarkaški klub Podravac)
Lana Franković (Rukometni klub Natura Agro)
Željka Orehovec (Športski kuglački klub Podravka)

 

NAJBOLJI SPORTAŠ:
Sandro Frankol (Hrvački športski klub Podravka)
Ostali nominirani:
Hrvoje Kuzmić (Športski ribolovni klub Šoderica)
Danijel Miklečić (Body fit Križevci)
Ivan Višak (Moto klub Križevci)
Vanja Vrabec (Športski ribolovni klub Peski)

NAJBOLJA PERSPEKTIVNA SPORTAŠICA:
Lea Vukojević (Rukometni klub Podravka)
Ostale nominirane:
Anita Dergez (Karate klub Đurđevac)
Martina Gregurek (Ženski košarkaški klub Koprivnica)
Ana Jambrović (Športski kuglački klub Podravka)
Ela Šimunčić (Atletski klub Križevci)

100325-hrvaci-mNAJBOLJI PERSPEKTIVNI SPORTAŠ:
Luka Mihalec (Hrvački športski klub Podravka)
Ostali nominirani:
Fabijan Brčić (Tae kwon do klub Radnik)
Dominik Đurđ (Ronilački klub Šoderica)
Ognjen Mergon (Atletski klub Križevci)
Roman Skec (Karate klub Đurđevac)

 

 

 

NAJBOLJI ŽENSKI SPORTSKI KLUB:
Rukometni klub Podravka
Ostali nominirani:
Atletski klub Križevci
Športski kuglački klub Podravka
Sportski ribolovni klub Koprivnica
Ženski rukometni klub Natura Agro

NAJBOLJI MUŠKI SPORTSKI KLUB:
Nogometni klub Slaven Belupo
Ostali nominirani:
Košarkaški klub Križevci
Moto klub Križevci
Streljački klub Radnik
Športski ribolovni klub Štuka Torčec

100325-roguljic-mNAJUSPJEŠNIJI TRENER:
Neven Hrupec (Rukometni klub Podravka)

NAJUSPJEŠNIJI SPORTSKI DJELATNIK:
Ivka Roguljić (Športski kuglački klub Podravka)

NAGRADA ZA SPORTSKO POSTIGNUĆE:
Klara Katavić (Shito ryu do klub Križevci)

 

 

 

NAJBOLJI SPORTAŠ S INVALIDITETOM:
Damir Pravdić (Športska udruga tjelesnih invalida Koprivnica)
Ostali nominirani:
Mirko Gotić (Športska udruga tjelesnih invalida Križevci)
Marijan Šandor (Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac)
Mirjana Šandor (Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac)
Marijan Vukres (Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac)

100325-poldi-mNAJBOLJI SPORTSKI KLUB OSOBA S INVALIDITETOM:
Športska udruga tjelesnih invalida Đurđevac
Ostali nominirani:
Kuglački klub osoba s invaliditetom Đurđevac
Streljački klub osoba s invaliditetom Đurđevac
Šahovski klub osoba s invaliditetom Đurđevac
Športska udruga tjelesnih invalida Koprivnica

čitam...
Loading...