12.9 C

Delić i Poredski slomili otpor Križevaca
D

U prijateljskoj utakmici odigranoj u srijedu u Križevcima, kombinirana momčad Slavena Belupa pobijedila je domaćeg trećeligaša kojeg vodi bivši Slavenov igrač Ivica Sertić, rezultatom 2:1. Pogotke su za koprivničku momčad postigli Delić i Poredski, a za domaće Jakšinić, koji trenira sa Slavenom, a nastupa za Križevce.

Farmaceuti su do vodstva stigli potkraj prvog poluvremena. Prvo je Delić zabio na asistenciju Kresingera, a nakon toga se u strijelce upisao i Poredski, mladi napadač koji je poput Jakšinića prošao pripreme sa Slavenom te sad nastupa za trećeligaša Bjelovar. Nakon pogreške gostujuće obrane Križevčani su u 53. minuti postavili konačnih 1:2..

PRIJATELJSKA UTAKMICA

KRIŽEVCI – SLAVEN BELUPO 1:2 (0:2)

KRIŽEVI – Gradski stadion. Gledatelja . Sudac: Kovačić (Križevci).

KRIŽEVCI: Špoljar (od 83. Kovačić), Spajić (od 58. Blagaj), Kuhar (od 70. Opačić), Biškup od 70. Ilić), Božinovski, Menzil (od 65. Došen), Jakšinić (od 70. Kemenović), Bukal (od 58. Evačić), Guja (od. 58. Kranjčević), Hotko, Kovačec (od 65. Korenika). TRENER: Ivica Sertić.

SLAVEN BELUPO: Pelin, Dvorneković (od 46. Fajt), Rogulj, Maras (od 63. Dujmović), Rožman, Gregurina, Nicolas ( od 74. Balen), Bilen, Delić, Poredski (od 46.Pavec), Kresinger. TRENER: Josip Omrčen-Čeko

STRIJELCI: 0:1 Delić (44), 0:2 Poredski (45), 1:2 Jakšinić (53).

Upravo

FOTO/VIDEO Sudar kombija i automobila u centru grada, policija na mjestu nesreće

Maloprije se dogodila prometna nesreća u centru Đurđevca. Kako doznajemo s mjesta događaja, sudarili su se kombi i osobni automobil....