-3.7 C
Koprivnica
Ponedjeljak, 30. siječnja 2023.
No menu items!
- Oglasni prostor -
- Oglasni prostor -
moja županija bez korupcije

Djeca kreativnim i maštovitim radovima prikazala borbu protiv korupcije, izabrani su najbolji
D

Pogledajte čiji su nagrađeni radovi

Ne propustite

Antikorupcijsko povjerenstvo Koprivničko-križevačke županije na svojoj je 7. sjednici
odabralo nagrađene radove u sklopu kreativnog natječaja pod nazivom Moja županija bez korupcije koji se provodi s ciljem podizanja svijesti o važnosti uloge građana i uloge osobne odgovornosti u stvaranju društva s nultom tolerancijom na korupciju.

- Oglas -

Natječaj je bio otvoren za učenike osnovnih i srednjih škola na području županije, a ukupno su pristigla 83 rada, najviše do sada. Sudjelovalo je 28 mentora i 121 učenik koji su kroz kreativan izričaj opisali pojam korupcije i upozorili na važnost borbe protiv iste.

Sjednicu je vodila predsjednica Povjerenstva Renata Glavica koja je izrazila zadovoljstvo što je natječaj privukao toliki broj kreativnih radova te zahvalila svima koji su sudjelovali.

Svečano uručivanje nagrada održat će se 8. prosinca s početkom u 17 sati u prostorima Doma mladih u Koprivnici.

- Oglas -

Antikorupcijsko povjerenstvo Koprivničko-križevačke županije na svojoj 7. sjednici održanoj 29. studenoga odabralo je nagrađene radove:

1. ZA LIKOVNI RAD (od 1. do 4. razreda):
1. nagrada NATALI BUZUK
MAGDALENA PAVIČIĆ
NIKA BARTOLOVIĆ
JAN ŠTURBEK
LUKA KUKELŠČAK
OŠ "BRAĆA RADIĆ" KOPRIVNICA, PŠ
STARIGRAD, 1. razred

Mentor: MAJA KEZELE

Naziv rada: Antikorupciju slijedi i junak postani!

2. nagrada ISABELA LALJEK
OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA, PŠ REKA, 3. razred
Mentor: IVANA ZRINJSKI
Naziv rada: Odbijam!

3. nagrada MILA RADANOVIĆ
OŠ ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI KOPRIVNICA, PŠ REKA, 3. razred
Mentor: IVANA ZRINJSKI
Naziv rada: Ne!

2. ZA LITERARNI RAD (od 1. do 4. razreda):
1. nagrada LEON RUS
EMA VRBANIĆ
KORINA KOVAČ

OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI“, KOPRIVNICA, 3. razred
Mentor: ĐURĐICA POŠTA

Naziv rada: Rječnik za male ali i velike pametne glave

2. nagrada EVA JAKUPEC
MELITA KOČMAR
HANA HLEVNJAK
LUCIJA PREČKO
ZVONKO ROBNIK
OŠ GOLA, PŠ OTOČKA, 1., 2. i 4. razred
Mentor: SANJA SOLIĆ
Naziv rada: Antikorupcija od A do Ž

3. nagrada OZANA KAPUS
ZOA MLINARIĆ
OŠ „ANTUN NEMČIĆ GOSTOVINSKI“,
KOPRIVNICA, 3. razred
Mentor: ĐURĐICA POŠTA
Naziv rada: Abecedna anti(korupcija)

3. ZA VIDEO RAD (od 1. do 4. razreda):
1. nagrada JAKOV KISELJAK
ŠIMUN KISELJAK
EMA JAKUPEC
NOA UKAJ
TARA ŠIPEK

OŠ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA, PŠ STARIGRAD, 1. razred

Mentor: MAJA KEZELE
Naziv rada: Korupciju zaključaj!

2. nagrada LEONA BORŠTNAR
TEO TRSTENJAK
NEO PETROVIĆ
OŠ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA, 3. razred
Mentor: INES TURK
Naziv rada: Antikorupcijski rječnik

4. ZA LIKOVNI RAD (od 5. do 8. razreda):

1. nagrada IVA ARKO
OŠ ĐURO ESTER, KOPRIVNICA, 7. razred
Mentor: DARKO MARKIĆ
Naziv rada: Mračna strana bogatstva

2. nagrada TONKA PELESK
OŠ PODOLICE, KOPRIVNICA, 7. razred
Mentor: DARKO MARKIĆ
3. nagrada PETRA KUKAVICA
OŠ SOKOLOVAC, 6. razred
Mentor: IVANA DEVČIĆ RAKIJAŠIĆ

5. ZA LITERARNI RAD (od 5. do 8. razreda):
1. nagrada MAJA HORVATIĆ
OŠ „BRAĆA RADIĆ“, KOPRIVNICA, 5. razred
Mentor: SLAĐAN MUSTAČ
Naziv rada: Malo mej, malo tej
2. nagrada TEA PILJAK
OŠ SOKOLOVAC, 6. razred
Mentor: BILJANA NOVOSEL GVOZDEN
Naziv rada: Lako je biti bogat, teško je biti sretan
3. nagrada UNA BEBEK
OŠ BRAĆA RADIĆ KOPRIVNICA, 7. razred
Mentor: IVANA PINTARIĆ
Naziv rada: Najte za novcem bežati!

6. ZA VIDEO RAD (od 5. do 8. razreda):
1. nagrada ZARA FERENČIĆ
LOTA ŠKRINJAR
MARKO PERIŠA
AMADEA FILIPOVIĆ
KARLO TRATNJAKĆ
OŠ „BRAĆA RADIĆ“, KOPRIVNICA, 5. i 7. razred
Mentori: SANJA PAKASIN I SLAĐAN MUSTAČ
Naziv rada: Bačena je kletva-dabogda imao pa nemao!

2. nagrada KARLO OBROVAC
ERIK BOS
VJEKOSLAVA FERENČAK
VANESA LESJAK
LORENA VRABELJ
OŠ KOPRIVNIČKI IVANEC, 6. razred

Mentor: MATEJA PETER

Naziv rada: Nesretan, sretniji, najsretniji
3. nagrada MARKO SMILJANOVIĆ
MARIA GVOZDEN
FRAN CVRTILA
OŠ SOKOLOVAC, 5. i 6. razred
Mentor: BILJANA NOVOSEL GVOZDEN

Naziv rada: Što je bogatstvo?

7. ZA LIKOVNI RAD (srednja škola):
1. nagrada LUCIJA ŠTEFUN

SREDNJA ŠKOLA IVAN SELJANEC KRIŽEVCI,
3. razred
Mentor: TAMARA VRHOVEC
Naziv rada: Naopaki svijet

2. nagrada ANA CRNČIĆ

SREDNJA ŠKOLA IVAN SELJANEC KRIŽEVCI,
2. razred
Mentor: TAMARA VRHOVEC
3. nagrada ANDREA RADMILOVIĆ

UČENIČKI DOM KRIŽEVCI, 2. razred
Mentor: SANELA HRG
Naziv rada: Otpuhni korupciju!

8. ZA LITERARNI RAD (srednja škola):
1. nagrada JOSIP CIK

STRUKOVNA ŠKOLA ĐURĐEVAC, 3. razred
Mentor: FILIP ADAKOVIĆ

Naziv rada: Izbor je ono što te čini čovjekom

2. nagrada MARTINA FERENČIĆ

SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, 3. razred
Mentor: SANJA RABADŽIJA

Naziv rada: Izbor je ono što te čini čovjekom
3. nagrada NIKA ŠENJI
MARTA COBAN
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, 1. razred

Mentor: SANJA RABADŽIJA
Naziv rada: Izbor je ono što te čini čovjekom

9. ZA VIDEO RAD (srednja škola):
1. nagrada DANIJELA ŠALINDRIJA

DIANA MIRT
LEO HUNJEK
GRACIA REMENAR
VERONIKA PRIŠČAN
UČENIČKI DOM KRIŽEVCI, 1. razred
Mentor: SANELA HRG
Naziv rada: Mi smo izabrali, a vi?

2. nagrada DORIS JADANOVIĆ
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, 3. razred
Mentor: DAVORKA ZEGRANI
Naziv rada: Moja županija bez korupcije
3. nagrada KARLA ROGELJ
SREDNJA ŠKOLA KOPRIVNICA, 4. razred
Mentor: DAVORKA ZEGRANI
Naziv rada: Korupcije je dosta!

Facebook komentari / dostupni ukoliko ste prijavljeni na svoj FB profil (Komentiranjem prihvaćate naše uvjete korištenja).
- Oglasni prostor -
čitam...
- Oglasni prostor -

Najnovije

Kašmirov kaput boje magnolije nije za svaki dan, Alenka ne treba povod za dobro se srediti

Kašmirov kaput boje magnolije nije za svakoga niti za svaki dan, no naša sugrađanka Alenka uvijek nam svojom pojavom...
- Oglasni prostor -

Vezane vijesti