Srijeda, 1. svibnja 2024.
DRUGA HRL SJEVER ŽENE

Đurđevčanke pobijedile drugu ekipu Zrinskog
Đ

Đurđevčanke su u drugom poluvremenu zaigrale agresivnije u obrani, a i u napadu su bile raspoložene pa su već u 40. minuti preuzele vodstvo i mirno privele susret kraju

Rukometašice Đurđevca u osmom su kolu Druge hrvatske lige Sjever pobijedile Zrinski II 39:35 te su i dalje na prvom mjestu s pet bodova prednosti i utakmicom više od Podravke Lino.

Igra gol za gol trajala je sve do završnice prvog poluvremena u kojoj su Čakovčanke iskoristile mali pad Đurđevčanki i na predah otišle s plus četiri. Đurđevčanke su u drugom poluvremenu zaigrale agresivnije u obrani, a i u napadu su bile raspoložene pa su već u 40. minuti preuzele vodstvo i mirno privele susret kraju.

Za Đurđevac su igrale i golove postigle: Ana Furdić, Tihana Kožar 5, Maja Tolić 1, Natalija Paro, Ivana Zirn 10, Gabriela Vrabec, Asja Cestar 2, Lea Pavlović 9, Viktorija Magdić, Lucija Sinjeri, Nika Kopričanec, Monika Pratljačić 1, Marijana Sabolović i Vikrorija Šestak 11.