Ljetne igre na vodi oduševile djecu

18:30h
0
090703-bazeni-mGradski bazeni „Cerine” od 29.06. – 02.07. bili su najomiljenije mjesto za djecu.

Igre na vodi oduševile su sve prisutne, djeca su se natjecala u raznim kategorijama kao što su: natjecanja u plivanju u svim stilovima, plivanje sa loptama, vožnja u pedalinama, najljepši i najluđi skok sa trampolina, „Tko prvi na jastuku na vodi”, igre sa loptama, špagetama i gumenim kolutovima, vodene klackalice i „dvojac u čamcu”.

 

090703-bazeni2-mDjeca su visokom ocjenom ocijenila ove četvrte po redu igre na vodi, a od rekvizita najviše su im se dopali veliki trampolin, pedaline i „dvojac u čamcima”.

Prilikom natjecanja bodovala su se prva, druga i treća mjesta u svakoj pojedinoj skupini te se je zadnji dan napravio ukupan poredak cijelog natjecanja i proglasili su se pobjednici

( 1.,2.i 3. mjesto) u svakoj skupini.

Pobjednici su nagrađeni nagradom sponzora – Studena, a svi ostali sudionici na kraju igara nagrađeni su malim poklon Studena paketom.

No to nije kraj ljetne zabave za djecu, od 07.07. do 31.07.2009. svaki utorak i četvrtak od 10,00 -12,00 h za svu djecu koja kupe kartu za kupanje od 2sata biti će organizirane igre na vodi, a svaki petak od 19,00 -20,00 h na sunčalištu bazena održavati će se MINI KLUB za djecu – karaoke show, likovne radionice, odbojka na pijesku, disco party.

Rezultati po grupama:

Grupa 1-Dječaci plivači ( 2001.,2000.,1999.,1998.)

1 mjesto: Jan Barić

2 mjesto: Erin Kukec

3. mjesto: Nikola Parag i Frančić Sven

Grupa 2 -Dječaci poluplivači( 2001.,2000.,1999.,1998.)

1 mjesto: Karlo Firšt

2 mjesto: Dario Široki

3 mjesto: Lovro Sever

Grupa 3 – Djevojčice plivači (2001.,2000.,1999.,1998.,1997., 1996., 1995., 1994.)

1 mjesto:Lana Čaldarević

2 mjesto: Petra Lozo i Klaudia Ivačić

3 mjesto: Kristina Korpar i Leonarda Tomiek

Grupa 4 – Djevojčice poluplivači (2001.,2000.,1999.,1998.)

1 mjesto: Rafela Čuni

2 mjesto: Sara Pandur

3 mjesto: Karla Jukić i Gabriela Vrabec

Grupa 5 – Dječaci plivači (1997., 1996., 1995., 1994.)

1 mjesto: Marko Maksimović

2 mjesto: Ivan Halapir

3 mjesto: Marko Borojević