20.4 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
Bravo!

FOTO Berba medalja mladih karatista iz Karate kluba Akademija Koprivnica, uspješni među više od 500 natjecatelja

Polaznici Karate kluba Akademija Koprivnica bili su uspješni na još jednom natjecanju.

Sudjelovali su na 13. kupu Osijeka ove subote. Nastupilo je šest natjecatelja Karate kluba Akademija Koprivnica u konkurenciji od 556 natjecatelja iz 61 kluba i tri države.

Vid Tkalec natjecao se u kategoriji Mlađi Cicibani Kate i osvojio brončanu medalju. Filip Cestar i Luka Novak natjecali su se u kategoriji Cicibani Kate i isto se tako okitili medaljama – Filip Cestar osvojio je srebrnu medalju, a Luka Novak brončanu medalju.

Lukas Strmecki natjecao se u kategoriji Mini Učenici Kate, Maja Arko natjecala se u kategoriji Mini Učenice Kate i Mia Novak koja se natjecala u kategoriji Učenice Kate su na žalost ovaj puta bez plasmana.

Slijedi Kup Sv. Nikole u Varaždinu koji će se održati iduću nedjelju i s kojim će završiti ovogodišnja natjecateljska sezona.