7.9 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
Čestitamo!

[FOTO] Bravo! Članovi Ronilačkog kluba Šoderica izvrsni na natjecanju u Slovačkoj
[

Radi se o specifičnom natjecanju jer se plivači natječu u tri različite utrke koje se boduju, a ukupni plasman određuje se zbrajanjem bodova.

Proteklog vikenda, članovi Ronilačkog kluba Šoderica sudjelovali su na 3. fins.cup. u Slovačkoj.

Radi se o specifičnom natjecanju jer se plivači natječu u tri različite utrke koje se boduju, a ukupni plasman određuje se zbrajanjem bodova. Tako su za Ronilački klub Šoderica nastupili Petar Koluder, Tin Treščec i Viktor Lovreković.

Ronilački klub Šoderica

Petar Koluder u mlađe juniorskoj konkurenciji osvojio je ukupno peto mjesto u sprint disciplinama, a u utrkama 100 metara plivanje perajama, 50 apnea i 50 metara plivanje perajama osvojio je peto mjesto.

Zatim, Tin Treščec u istoj konkurenciji osvojio je ukupno prvo mjesto, a apsolutno treće mjesto u distance disciplinama. Također, i u utrkama 200, 400 i 800 metara osvojio je sva prva mjesta.

Ništa lošije nije prošao ni Viktor Lovreković koji je u juniorskoj konkurenciji osvojio ukupno prvo mjesto, a apsolutno treće mjesto u distance disciplinama. Kao i Tin, Viktor je u utrkama na 200, 400 i 800 metara osvojio je sva prva mjesta.