7.9 C
Nedjelja, 28. travnja 2024.
PRVA ŽNL VETERANI

FOTO Damir Perić u završnici donio Herešinčanima trobod i naslov jesenskih prvaka

Veterani Omladinca u posljednjem devetom kolu prvog dijela sezone Prve županijske lige pobijedili su Miklinovec 2:1 i s nova tri boda osvojili naslov jesenskih prvaka.

Herešinčani su poveli u 11. minuti, a strijelac za 1:0 bio je Ranko Tušek. Samo četiri minute bile su potrebne Miklinovcu za izjednačenje, a mrežu domaćina zatresao je Igor Petrić. Ipak, Herešinčani su uspjeli doći do pobjede, a pogodak vrijedan sva tri boda i naslova jesenskih prvaka postigao je Damir Perić u završnici susreta.

U Koledincu su domaći Jadran Galeb i virovski Podravac remizirali 1:1. Koledinčani su poveli golom Gorana Jagića, a u posljednjim minutama Virovce je od poraza spasio Mihael Kovačev koji je zabio za konačnih 1:1.

Kloštranska Mladost je s uvjerljivih 4:1 pobijedila Radnik Križevce. Strijelci za Kloštrane bili su Matija Kovačić u dva navrata, Peter Željeznjak i Ivica Frčak, a počasni gol za Križevčane postigao je Mario Skalički.

U derbiju kola u Đelekovcu domaći Osvit je s visokih 5:1 pobijedio đurđevački Graničar. Strijelci za Osvit bili su Boris Kosir u dva navrata, Antun Havaić, Tomislav Celiščak i Igor Šimunić, a počasni gol za Picoke zabio je Dražen Fusić.
Polusezona će sutra, u petak u 16.30 sati biti zaključena susretom Starigrad – Tomislav Drnje.