3.5 C
3. HNL Sjever

FOTO Đurđevac izgubio preokretom, Virje i Tehničar poraženi, jedino Križevčani slave pobjedu

Graničar iz Đurđevca poveo je protiv Rudara već u prvom napadu. Odbijeni slobodnjak Resler je poslao do kapetana Topolčića koji je zabio za 1-0 i veliko veselje na stadionu.

Kakvo nas je kolo dočekalo. Već drugo proljetno, a šesnaesto prvenstveno Treće HNL Sjever donijelo je pregršt napetih dvoboja i derbija. Posebno se isticao onaj između Poleta i Tehničara, dva kluba s vrhunskim igračima koji s drugog, odnosno trećeg mjesta gledaju u leđa Mladosti iz Ždralova.

Derbi je zadovoljio gledatelje koji su mogli vidjeti pet pogodaka u 90 minuta. Polet je poveo preko Brezovca već u trećoj minuti, a za Tehničar je izjednačio Mlinarić. U drugom dijelu domaćin je ubacio u brzinu više i slavio s 4-1.

Graničar iz Đurđevca poveo je protiv Rudara već u prvom napadu. Odbijeni slobodnjak Resler je poslao do kapetana Topolčića koji je zabio za 1-0 i veliko veselje na stadionu. Gosti su imali nekoliko poluprilika sve do 43. minute kada nakon kornera zabijaju za izjednačenje. Nisu Picoki uspjeli upisati pobjedu, već su ostali bez bodova. Rudar je u drugih 45 minuta zabio za 1-2 i odnio sva tri boda iz Đurđevca.

Križevački Radnik dočekao je goste iz Orahovice. Bili su Purgeri uvjerljivi slavivši 3-0, a golove su zabili Babić (2) i Višak. Virje je na gostovanju u Bjelovaru poraženo s 3-1, dok su Ždralovi u Ludbregu pobijedili s 0-1 pogotkom Sabljića.

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...