12.9 C
PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

FOTO Ivan Slobođanec na ulasku u sudačku nadoknadu bacio u trans Starigrad, remi Prugovčana i Drnjančana

Do sva tri boda Starigrad je stigao velikim preokretom i na najljepš način zaključio polusezonu

Starigrad je jesenski dio prvenstva Prve županijske lige zaključio pobjedom 3:2 protiv Kalinovca i to je do sva tri boda stigao velikim preokretom.

Poberuni su u dvije minute dvaput šokirali domaćina. Prvo je u 17. minuti Zlatko Topolčić zabio za 0:1, a tek što se krenulo s centra Karlo Petrinić je povisio na 2:0.

Ipak, Starigrad se do kraja prvog poluvremena vratio i to zahvaljujući Danijelu Pavešiću koji je u 34. i 41. minuti zatresao gostujuću mrežu za 2:2. Na ulasku u sudačku nadoknadu uslijedio je potpuni preokret Starigrada, a gol za pobjedu domaćina postiogao je Ivan Slobođanec.

U derbiju punom tenzija Prugovac i Tomislav iz Drnja remizirali su 2:2. Prugovčani su poveli u 43. minuti golom Vedrana Bojanića. Luis Petrić se na samom isteku prvog poluvremena i u 64. minuti pobrinuo za preokret Drnjančana. Ipak, u 90. minuti Prugovac je stigao do boda, a strijelac za konačnih 2:2 bio je Mate Gale.

ŽNL, Starigrad

20. kolo

FOTO Hrenić zabio za pobjedu Miklinovca te time prekinuo dugi niz Graničara bez poraza

Na podravsko-prigorskim travnjacima danas su se igrali susreti 20. kola Prve i Druge Županijske nogometne lige. U Miklinovcu su se...