TROFEJ GRADA KOPRIVNICE

FOTO Koprivničanci uzeli 11 medalja na domaćem plesnom natjecanju, Kristina Cvitić dvostruka zlatna

Glede najmlađih kategorija, Tamara Kolor osvojila je dva druga mjesta, Vito Želimorski doplesao do treće i pete pozicije, Neva Indir četvrte i treće, a Minja Krošnjar do pete i četvrte.

09:18h
0

Međunarodno natjecanje u standardnim i latinsko-američkim plesovima 8. Trofej grada Koprivnice privuklo je brojnu publiku.

Nastupilo je više od 250 natjecatelja, podijeljenih na pojedince, parove i grupe, iz 18 klubova te šest sudaca. Članovi Športsko-plesnog kluba Koprivnica, inače organizator uz Hrvatski sportski plesni savez, osvojili su četiri zlatne, četiri srebrne i tri brončane medalje.

Filip Obran i Karla Šmitlehner (starija mladež D2) osvojili su prva mjesta u obje discipline, Franka Žufika (mlađi osnovci) bila je četvrta u standardnim i treća u latinsko-američkim plesovima, Mateja Kolarić (mladež) stigla je do trećeg i drugog mjesta, Kristina Cvitić (mlađa mladež C) uzela je dva zlata, Paula Škrobar (mlađa mladež C) natjecanje zaključila na desetom i šestom mjestu, dok je Nika Barić bila sedma i šesta.

Plesni par Marko Šapina i Anja Alispahić (PK Lambada Split) slavili su u kategoriji A odraslih, dok su najbolji par u standardnim i latinsko-američkim plesovima činili Filip Pelko i Nika Jelić (PK Lambada Split).

Čakovec će 14. prosinca biti sljedeća destinacija plesnog natjecanja. Dodajmo kako je prigodnim govorom natjecanje otvorio gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić.