22.1 C
Četvrtak, 2. svibnja 2024.
PRAZNIK NOGOMETA U DRNJU

FOTO Ništa od čuda na Parku prinčeva, ali su Drnjančani pokazali “zube” favoriziranim Dalmatincima

Delirij na Parku prinčeva zavladao je u 33. minuti u kojoj je Kovač iz slobodnog udarca majstorski zatresao gostujuću mrežu za 1:2

Tomislav iz Drnja nije uspio u pretkolu Kupa Hrvatske na svom Parku prinčeva napraviti čudo i drugoligaš Jadran iz Luke Ploče opravdao je ulogu izrazitog favorita te na kraju slavio 1:4. Ipak, Drnjančani su ostavili dobar dojam, pogotovo u prvih 45 minuta u kojima su pokazali “zube” znatno kvalitetnijim protivnicima.

Odmah u uvodu Dalmatinci su pokazali da je kvaliteta na njihovoj strani, a nakon zapucane dvije prilike poveli su u 13. minuti golom Martića. Samo sedam minuta nakon toga Jadran je još jednom izigrao domaću obranu, a Glavina je bio neumoljiv za 0:2.

Delirij na Parku prinčeva zavladao je u 33. minuti u kojoj je Kovač iz slobodnog udarca majstorski zatresao gostujuću mrežu za 1:2. U drugom poluvremenu presudila je kvaliteta Dalmatinaca koji su postigli još dva gola i potvrdili prolaz u prvo kolo Kupa.