3.5 C
Petak, 26. travnja 2024.
SŠK PODRAVKA

FOTO Odlični nastupi Luke Jambreuša i Gregora Gašparića

Gregor Gašparić u disciplini zračnog pištolja s 543 kruga osvojio je prvo mjesto kadetske kategorije, drugo mjesto među mlađim juniorima te treće u kontekstu juniora.

Natjecatelji Streljačkog športskog kluba Podravka odradili su uspješne nastupe na protekli vikend održanim natjecanjima.

Luka Jambreuš nastupio je za juniorsku reprezentaciju Hrvatske u subotnjem susretu sa Slovenijom. Konačni rezultat na zagrebačkoj streljani Vrapčanski potok bio je 4:4. Na streljani Pampas u Osijeku, u nedjelju, održan je 3. Turnir olimpijskih dana ISSF zračnim oružjem. Gregor Gašparić u disciplini zračnog pištolja s 543 kruga osvojio je prvo mjesto kadetske kategorije, drugo mjesto među mlađim juniorima te treće u kontekstu juniora.

Jambreuš je u disciplini ISSF zračne puške imao 619,5 krugova. Pripala su mu druga mjesta u konkurenciji mlađih juniora i juniora.