20.7 C
PRVA ŽUPANIJSKA LIGA

FOTO Osvit u derbiju razbio Drnjančane, Patrik Lopatnik hat-trickom bacio u trans Đelekovčane i donio Picokima titulu jesenskih prvaka

Od 25. minute Đelekovčani su počeli dominirati, a konkretniju igru kapitalizirali su u drugom poluvremenu

Osvit je u derbiju 11. kola Prve županijske lige uhvatio na spavanju Tomislav iz Drnja i upisao pobjedu 4:1 čime su Đelekovčani napravili veliku uslugu Picokima koji su dva kola prije kraja prvog dijela sezone i teoretski postali jesenski prvaci.

Iz prve prilike već u trećoj minuti Đelekovčani su poveli, a strijelac za 1:0 bio je Matija Bogdan. Tek što se krenulo s centra Drnjančani su uzvratili istom mjerom i preko Luisa Petrića s bijele točke poravnali na 1:1.

No, od 25. minute Đelekovčani su počeli dominirati, a konkretniju igru kapitalizirali su u drugom poluvremenu. Sve slabosti obrane Drnjančana u tri navrata, 51., 55. i 86. minuti, iskoristio je Patrik Lopatnik koji je hat-trickom donio Đelekovčanima zasluženu uvjerljivu pobjedu 4:1.

20. kolo

FOTO Hrenić zabio za pobjedu Miklinovca te time prekinuo dugi niz Graničara bez poraza

Na podravsko-prigorskim travnjacima danas su se igrali susreti 20. kola Prve i Druge Županijske nogometne lige. U Miklinovcu su se...