9.9 C
PRVA HRL ZA ŽENE

FOTO Podravka Vegeta nakon nešto lošijeg prvog poluvremena ‘ubacila’ u višu brzinu i pobijedila Dugo Selo s 12 pogodaka razlike

Najbolja u redovima Podravka Vegete sa sedam postignutih pogodaka bila je Dejana Milosavljević, a raspoložene su bile i Ana Turk te Lea Franušić s pest postignutih pogodaka, dok su po pet pogodaka postigle Sara Šenvald i Tina Barišić.

Rukometašice Podravka Vegete jučer su u Sportskoj dvorani Josip Samaržija-Bepo odigrale susret 22. kola Prve HRL za žene protiv Dugog Sela ’55.

Koprivničke rukometašice na poluvrijeme su otišle s dva pogotka prednosti (18:16), a u nastavku ‘susreta’ ubacile su u veću brzinu i u konačnici slavile s 12 pogodaka razlike (38:26).

podravka vegeta - dugo selo '55

– Dobili smo, a prvo poluvrijeme je bilo za zaborav. Mi već treću utakmicu nismo na nivou obrane na kojoj smo bili prije i onda kad se tu još nadoda neki zicer onda to izgleda previše. 16 golova za prvo poluvrijeme je previše posebno zato što mislim da nijedan pogodak nije bio iz kontre i imamo obranjena dva penala. Tu se moramo bitno popraviti. Drugo poluvrijeme smo obrambeni dio odigrali bitno agresivnije i onda je rezultat otišao na našu stranu ozbiljnijom razlikom. Nadam se da se nakon reprezentacija svi vraćamo živi i zdravi pa nam slijedi ritam srijeda-subota, a u tom periodu se moramo vratiti na onaj nivo na kojem smo bili prije mjesec dana kada smo igrali u ritmu srijeda-subota, ali je obrana izgledala kvalitetnije – rekao je Goran Mrđen nakon utakmice.

Spomenimo još kako je u sklopu utakmice između Podravka Vegete i Dugo Sela ’55 održana svečanost za brončane kadetkinje koje su se u ponedjeljak vratile s Državne završnice u Poreču gdje su osvojile treće mjesto.

Prigodne poklone je djevojkama te trenerima Nenadu Smiljancu i Antoniju Pranjiću uručila direktorica Rukometnog kluba Podravka Vlatka Mihoci. Cure su dobile veliki pljesak publike uz posebne ovacije za Niku Galinec koja je proglašena najboljom vratarkom turnira te Leu Smiljanec koja je proglašena najboljim lijevim krilom prvenstva te tako postala dio najbolje sedmorke ovogodišnjeg turnira.

Supersport HNL

Slaven sutra gostuje kod Istre, Radeljić: Nismo se prilagođavali Hajduku, pa nećemo ni Istri

Nakon poraza od Hajduka u Koprivnici (0:1), nogometaši Slavena okreću se novom prvenstvenom kolu. Odlaze na gostovanje kod Istre,...