16.3 C
13 golova prednosti

FOTO Podravkašice uvjerljive i protiv Istrijanki

Rukometašice Podravke Vegete su utakmici 2. kola 1.HRL za žene upisale svoju drugu pobjedu u ovoj sezoni i uzele nova dva boda. Danas su na domaćem terenu slavile 29:16, uz rezultat poluvremena 17:10.

Ekipa iz Labina je za svoj prvi susret povratkom u 1.HRL za žene imala ozbiljan zadatak, a to je suočiti se s podravkašicama i taj su zadatak opravdale prvih 15 minuta kada je borba bila ravnopravna, a pripomogle su i neke pogreške u napadu domaćih igračica.

Nakon toga su podravkašice podignule intenzitet svoje igre i počele se odvajati te se Labinjanke više nisu imale snage priključiti. Nakon 30 minuta igre bilo je 17:10 za koprivničke rukometašice.

Domaća je ekipa nastavila u jakom ritmu i u drugom poluvremenu kada su igračice Rudara sve teže uspijevale doskočiti brzom ritmu, kontrama i brzom centru podravkašica.

Ekipa koja je došla u Koprivnicu kvalitetom se razlikuje od domaćih igračica, no želju su uistinu pokazivale bez obzira na smanjene mogućnosti rotacije i gubitak snage, koji je sasvim normalan na startu prvenstva i kod iskusnijih ekipa.

Danas su u našim redovima igračice bile podjednako efikasne pa su po četiri zabile Zadravec, Pandža K., Barišić i Ana Pandža.

Sada se okreću pripremi za sljedeće kolo u Bjelovaru koje je na rasporedu u petak te derbi s Lokomotivom koji će se u Koprivnici igrati za dva tjedna.