Odigrano treće kolo

FOTO Pogledajte rezultate i atmosferu s tribina na popularnoj KC ligi

13:52h
0
ePodravina.hr/Kosinus // Foto Mario Kos
ePodravina.hr/Kosinus // Foto Mario Kos

Ekipa ePodravina.hr/Kosinus, iako je dvaput vodila, na kraju se morala zadovoljiti bodom protiv “studenata”.

Nije bilo prevelikih iznenađenja na subotnjem 3. kolu popularne mininogometne KC lige.

Gledatelji su u dvorani koprivničke Srednje škole imali prilike vidjeti puno pogodaka, a najuvjerljiviju pobjedu postigao je Bimbo protiv novaka u ligi Skladgradnje.

Romantičari su upisali novu pobjedu, ovaj put “pao” je Pixel, a uz njih su stopostotni ostali i dečki iz Active Commercea koji su svladali Sedmu silu.

Golf je minimalno pobijedio Grad Koprivnicu, a u lijepoj utakmici branitelj naslova Petgrad/OPG Radiček nadjačao je Inductu ++ sa 6:3.

CB Cezar pomalo iznenađujuće je svladao UMN Koprivnicu, a ekipa ePodravina.hr/Kosinus, iako je dvaput vodila, na kraju se morala zadovoljiti bodom protiv “studenata”.

REZULTATI I STRIJELCI 3. KOLA KC LIGE:

Bimbo – Skladgradnja 5:0 (Bači-ag, Korošec, Beši, Blažek, G. Ogrizović).

NK Romantičari – KKC Pixel 6:2 (Begić 3, Čurić, Fusić, Budaj / Pišpek, F. Baruškin).

Active Commerce – Sedma sila 3:2 (Z. Ogrizović 2, Dodik / Mat. Trnski, Zagrajski).

CB Golf – Grad Koprivnica 1:0 (Borštnar).

Inducta ++ – Petgrad/OPG Radiček 3:6 (Gašparić, Virovec, Petrić / Šimunić 2, Medenjak 2, Cimbrišak, Celiščak).

CB 048/UŠRPS – ePodravina.hr/Kosinus 2:2 (Mužina, V. Harmadi / Andrašić, Pintar).

UMN Koprivnica – CB Cezar 2:5 (Hontić 2 / Sović 2, Jagić, Ramljak, Berta-ag).

ŽENE:

ŽNK Koprivnica – Li-La 0:1 (Geršić).

Kapljice – ŽNK Repaš 0:1 (Švegović).

Iskre – ŽNE Drnje 0:3 (Amon, Varović, Stančir).

TABLICA MUŠKI:

1 NK Romantičari 3 3 0 0 14 : 4 9
2 Active Commerce 3 3 0 0 11 : 4 9
3 CB Golf 3 2 1 0 10 : 3 7
4 Bimbo 3 2 0 1 9 : 3 6
5 Petgrad/OPG Radiček 3 2 0 1 9 : 4 6
6 Udruga za mali nogomet KC 3 2 0 1 13 : 9 6
7 ePodravina.hr/Kosinus 3 1 2 0 6 : 5 5
8 CB “048”/U.Š.R.P.S. 3 1 1 1 17 : 8 4
9 Inducta ++ 3 1 1 1 8 : 8 4
10 CB Cezar 3 1 0 2 8 : 18 3
11 Sedma sila 3 0 1 2 5 : 11 1
12 Grad Koprivnica 3 0 0 3 2 : 7 0
13 KKC PiXeL 3 0 0 3 3 : 15 0
14 Skladgradnja 3 0 0 3 1 : 17 0

TABLICA ŽENE:

1 ŽNK Drnje 3 2 1 0 6 : 1 7
2 ŽNK Repaš 3 2 1 0 4 : 1 7
3 Li-La 3 2 0 1 4 : 2 6
4 Iskre 3 2 0 1 4 : 5 6
5 ŽNK Koprivnica 3 0 0 3 1 : 5 0
6 Kapljice 3 0 0 3 0 : 4 0

čitam...