3.8 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
prva hrl za žene

FOTO Raspucane Podravkašice bez milosti za Virovitičanke, zabile sjajnih 49 golova

Rukometašice Podravka Vegete gostovale su danas u ŠSD OŠ Ivane Brlić Mažuranić u Virovitici gdje ih je ugostio ŽRK 1234 Virovitica. Igralo se 9. kolo Prve HRL za žene. Trener Saračević najavio je kako će u ovom susretu priliku dobiti igračice iz drugog plana kako bi se druge odmorile uoči novih europskih izazova, piše na klupskim stranicama.

Utakmicu je sudio sudački par Bedeković i Peić, dok je ulogu delegata obnašao M. Emanović. U ovaj susret RK Podravka Vegeta krenula je kao prvoplasirana ekipa lige, dok su s druge strane domaće rukometašice bile na posljednjem mjestu prvenstvene tablice. Zlatko Saračević u zapisnik nije uvrstio Milosavljević, Tskalaou, Jandrašić, Mrđen

Prve tri minute utakmice protekle su bez gola da bi tad za vodstvo Podravke nakon kontre poentirala Nikolina Zadravec. Nakon sedam odigranih minuta Podravkašice su vodile tri razlike, bilo je 1-4. Da će utakmica ići u samo jednom smjeru dao je naslutiti i rezultat nakon 15 minuta. Naime, igračice Zlatka Saračevića vodile su devet razlike, na semaforu je bilo 2-11.

Dobra i efikasna igra nastavila se i u ostatku prvog poluvremena koje je završilo rezultatom 12-24 za koprivničku ekipu. Krajnji rezultat glasio je 23-49 za Podravku.