12.9 C
prva hrl za žene

FOTO Rukometašice Podravke melju sve pred sobom, danas ‘očerupale’ varaždinsku Koku

Najviše je zabila Dijana Mugoša, osam pogodaka, a istaknula se i Ećimović s 11 obrana.

Podravka Vegeta ne miruje, nakon nedjeljnog okršaja u Rumunjskoj danas su već otputovale u srećom obližnji Varaždin. Tamo ih je dočekala Koka i dvjestotinjak gledatelja. Gošće su bile favorit što su i opravdale. Poluvrijeme je bilo 12-19 za Podravku.

Drugo poluvrijeme Podravkašice su otvorile s nekoliko serija po tri pogotka i tako pobjegle na nedostižnu razliku. Konačan rezultat bio je 24-39. Najviše je zabila Dijana Mugoša, osam pogodaka, a istaknula se i Ećimović s 11 obrana.

– Vidjelo se da su cure još umorne od puta i utakmice u nedjelju, no odradile su ovu utakmicu korektno i ozbiljno. Čestitam im na pobjedi i na ozbiljnom pristupu – rekao je trener Saračević nakon utakmice u kojoj je Podravku bodrilo tridesetak Kronikusa.