19.8 C
Četvrtak, 20. lipnja 2024.
poznati finalisti

FOTO/VIDEO Sjajne škarice Sandwich bara Denis nedovoljne za finale, CB Podroom i Knjigovodstvo/Mia/CB 048 sutra igraju finale Đurđevačkog Božića

Jučer je odigrana četvrtina finala Đurđevačkog Božića. AŠ Signal svladao je ekipu Trgovine i Pekare Dergez 3-2, CB Podroom bio je bolji od Omladine 3-1, MOD Gradnja je ispala na sedmerce od Sandwich bara Denis, a Fusići su poraženi od favorizirane ekipe Knjigovodstvo/Mia/CB 048 rezultatom 0-4.

U polufinalu ždrijeb je spojio CB Podroom i Sandwich bar Denis, te AŠ SignalKnjigovodstvo/Mia/CB 048, a preostale utakmice završnice igraju se 2 x 20 minuta poluvrijeme.

Prvi susret na rasporedu bio je onaj između ekipe AŠ SignalKnjigovodstvo/Mia/CB 048. Sudeći po rezultatu činilo bi se kako je Knjigovodstvo/Mia/CB 048 lagano došlo do pobjede, međutim sve je odlučeno u drugom dijelu utakmice. Završilo je 0-4.

U drugom polufinalu između CB Podroom i Sandwich bara Denis pobijedila je ekipa CB Podroom. Iako su gubili 0-1, Sandwich bar Denis zabio je sjajan pogodak nakon kornera, njihov igrač dočekao je visoku loptu na drugoj stativi i zabio ju pod prečku. CB Podroom do kraja je okrenuo rezultat i pobijedio 5-1.

Đurđevački Božić, 5. siječanj, polufinale

AŠ Signal – Knjigovodstvo/Mia/CB 048 0-4
CB Podroom – Sandwich bar Denis 5-1

Finale se igra sutra u 20 sati, dok je utakmica za treće mjesto na rasporedu sat vremena prije, u 19 sati.