ČETVRTA NL BJ-KC-VT

Hlišć odlučio derbi Tehničara i Borca, Ferdinandovac rutinski pobijedio Legrad
H

Đurđevački Graničar put pobjede tražio je u Grubišnom Polju.

Pet utakmica 2. kola Četvrte NL Bjelovar – Koprivnica – Virovitica odigrano je danas.

Fokus podravske javnosti bio je na Starome bregu u Cvetkovcu gdje je Tehničar ugostio Borac. Podsjetimo, riječ je o utakmici klubova koji su se prošle sezone natjecali u Trećoj HNL Sjever, odnosno Prvoj ŽNL, a što su nam najavili bivši igrači Tehničara koji sada nose dres Imbriovca Nikola Krušelj i Nikola Grabar. I u njemu su minimalno poraženi. Prvo poluvrijeme, tijekom kojega je Tehničar bio bolji, završilo je bez pogodaka. U nastavku se Borac podignuo, imao inicijativu i stvorio prilike. No, nisu zabili, dok domaćini jesu. Pogodio je Hlišć i osigurao tri boda za Tehničar, kao i novi poraz za Imbriovec.

Đurđevački Graničar put pobjede tražio je u Grubišnom Polju. Nisu se Picoki baš dobro proveli kod Bilogore 91, aktualnog prvaka. Naime, Grubišnopoljci su ih savladali s 2:1.

Još jedan županijski derbi odigravao se u Ferdinandovcu. Istoimeni domaćin dočekao je legradski Graničar. Nakon što je u prvome kolu jednom poentirao, danas je to Karan učinio dvaput, ponovno se prometnuvši u glavnog golgeter. Treći pogodak Ferdinandovčana dodao je Đipalo. Konačni rezultat, dakle, 3:0.

Ostale rezultate pogledajte u nastavku. Kolo će sutra biti kompletirano ogledima Graničara iz Bušetine i kloštranske Mladosti te predavačkog Dinama i Pitomača.