11.5 C
Ni Koke im ne mogu ništa!

Izvrsne Podravkašice nastavljaju pobjednički niz, i ovoga puta zaustavile se na plus 17
I

U idućem kolu Podravka će u gostima igrati protiv ekipe Rudara. Utakmica je na rasporedu 10. veljače.

Rukometašice Podravka Vegete s lakoćom su odradile i 14. kolo Prve Hrvatske lige te upisale pobjedu 35:18 protiv Varaždinki.

Podravkašice su odmah odlučno krenule igru što nam pokazuje da su Koke svoj prvi pogodak imale tek u 11. minuti igre te na zasluženi odmor otišle s 14 gola razlike (19:5).

Najviše postignuti golova, njih osam u prvom djelu utakmica imala je Nikolina Zadravec, a odmah iza nje s pet postignutih našla se Andrea Šimara.

Podravkašice drugo poluvrijeme nastavljaju u istom ritmu te susjedne Koke odlaze poražene doma s 17 golova razlike.

Za Podravka Vegetu su igrale: Tucaković Antonia, Zadravec Nikolina, Vuković Katja, Pandža Katarina, Popović Elena, Franušić Lea, Galinec Nika, Đelekovčan Tara, Kalaus Larissa, Kalaus Žulj Dora, Šenvald Sara, Vuljak Hannah i Šimara Andrea.