10.7 C
Nedjelja, 5. svibnja 2024.

Koprivnica bolja i od Varaždina

Nogometaši Koprivnice nastavljaju s pobjedama u novom prvenstvu Treće hrvatske nogometne lige – sjever.

U subotnjoj utakmici 3. kola Zeleni su pobijedili Varaždin rezultatom 2:1.

Koprivnica je došla u vodstvo pogotkom Brzoje u 20. minuti, a na 2:0 povisio je Herent u 59. minuti. Počasni pogodak za Varaždince postigao je Vukman u sudačkoj nadoknadi drugog poluvremena.

Podravac je u Virju ostvario prvu pobjedu, svladao je Nedelišće 3:1 uz tri pogotka Hrženjaka.

OSTALI REZULTATI 3. KOLA: Međimurje – Rudar 4:4, Polet – Čakovec 5:0, Bjelovar – Slatina 6:0.