3.5 C

Koprivnica u derbiju začelja poražena u Ludbregu

Nakon što su u prošlom kolu upisali prvu pobjedu, nogometaši Koprivnice ove subote vratili su se starim navikama te su doživjeli novi poraz.

U derbiju začelja u Ludbregu je Celiščakove dečke svladala Podravina rezultatom 3:1.

Domaći su sve riješili već u prvom poluvremenu, s dva pogotka Nikole Valjka i jednim Milana Manojlovića. U nastavku je pogodio Mario Munivrana, ali Zeleni nisu imali snage za povratak.

TREĆA HNL-ISTOK, 8. KOLO

PODRAVINA – KOPRIVNICA 3:1 (3:0)

LUDBREG – Gradski stadion. Gledatelja 200. Sudac: Marin Ćosić (Bjelovar).

PODRAVINA: Sudec, Vađunec, Belovari, N. Valjak, Klekar, Fajt (od 90. Međimorec), Sakač, M. Valjak (od 77. Labaš), Manojlović, Malec, Pomper. TRENER: Slobodan Sudec.

KOPRIVNICA: Tihelka, Tucaković, Brzoja, Koren (od 71. Matijašec), Martinčić, Sminderovac (od 66. Novak), Srbljinović, Tkalčić, Brcković, Pavlović (od 88. Kučanda), Munivrana. TRENER: Ranko Celiščak.

STRIJELCI: 1:0 N. Valjak (23), 2:0 Manojlović (37), 3:0 N. Valjak (41), 3:1 Munivrana (56).