5.7 C
Treća HNL Istok

FOTO Koprivnica u zadnji čas probila Belišće, Zeleni upisali drugu pobjedu u nizu

Posljednjeplasirano Belišće s jednim osvojenim bodom ostalo je na dnu ljestvice, te će bodove potražiti u narednim susretima.

Zeleni su odigrali svoj susret osmog kola Treće HNL Istok. Do ove utakmice Koprivnica je bila na sedmom mjestu ljestvice, dok su današnjom pobjedom dodali nova tri boda na svoj konto. Posljednjeplasirano Belišće s jednim osvojenim bodom gostovalo je u Koprivnici, te je i nakon ovog susreta ostalo na dnu ljestvice, te će bodove potražiti u narednim susretima.

Zeleni su bili nadmoćni tijekom cijele utakmice, međutim tek su u posljednjim minutama zabili za vodstvo i povećanje istog. Brcković je načeo goste u 52. minuti, ali Belišće je izjednačilo u 76. minuti. Koprivnica se nije dala smesti, te su izborili jedanaesterac koji je u 83. minuti realizirao kapetan Tucaković. Kruno Jambrušić u 87. minuti potvrdio je pobjedu trećim golom Koprivnice, konačan rezultat bio je 3-1.