7.1 C

Koprivnički atletičari na varaždinskom polumaratonu

U nedjelju, 23. rujna u Varaždinu je održan 18. Varaždinski polumaraton, a u sklopu kojeg su održane i utrka na 5 km te utrka djece.

Koprivnički atletičari postigli su zapažene rezultate. U utrci djece od 10 do 11 godina na 400 metara Marko Gregurec zauzeo je prvo mjesto s vremenom 1:14, dok je u istoj utrci Antonio Lojan na cilj stigao treći s vremenom 1:20, a Dino Bali sedmi s vremenom 1:29.

U utrci na 5 km u kategoriji mlađih juniora Domagoj Rašan zauzeo je drugo mjesto s vremenom 17:08, dok je Dejan Sever u kategoriji muški stigao treći s vremenom 18:15.

Kod žena je Selma Rošić-Bali zauzela sedmo mjesto s vremenom 26:11.

Polumaraton je istrčao Juraj Evačić te osvojio 10. mjesto u kategoriji M55 s vremenom 1:52:28.

Dobro je znati

Prijatelji s povlasticama su posebna kategorija ljubavnika, evo koja pravila treba odrediti

Ovo je najvažniji dio. Dobar prijatelj je netko tko vas dobro poznaje i s kim možete biti iskreni, zato...