5.7 C
Utorak, 19. ožujka 2024.
NA JARUNU

Koprivnički trkači na Jarunu rušili osobne rekorde

U Zagrebu je na Jarunu prošlog vikenda održan 35. polumaraton “Ivan Starek” u sklopu kojega se održalo i Prvenstvo Hrvatske u polumaratonu za veteranke i veterane.

Na ovom natjecanju Atletski klub Koprivnica imao je i devet svojih polumaratonaca i polumaratonki koji su rušili svoje osobne rekorde.

Najbolja je bila Ivana Merc. Ivana je prvakinja Hrvatske za veteranke u kategoriji Ž45 s vremenom 1:40:58. Vanja Rupčić je bila odlična 4. u kategoriji Ž40 s vremenom 1:37:43 dok je u istoj kategoriji Nataša Sušanj bila 10. s vremenom 1:59:07.
U kategoriji Ž50 Marija Vladušić je s vremenom 1:59:42 zauzela 9. mjesto. Ivana Antolaš je u kategoriji  Ž35 bila 10. s vremenom 1:58:05.

Kod veterana je najbolje plasirani bio Josip Jagarinec. U kategoriji M50 zauzeo je 5. mjesto s vremenom 1:31:07. Matija Antolaš je s vremenom 1:29:30 u kategoriji M40 bio 8.
Nikola Tucković je također osvojio 8. mjesto u kategoriji M30 s vremenom 1:22:47.
U kategoriji M35 Nikola Kovačić je osvojio 31. mjesto s vremenom 1:53:56.