16 C
Prekid crnog niza

Križevački KTC do prvog slavlja nakon mjesec dana

Posljednji puta Križevčani su dva boda uzeli sredinom prošloga mjeseca, svladavši Rudar. Nakon dva poraza te remija protiv posljednjeplasirane Crikvenice, uslijedilo je i dugo iščekivano slavlje.

Rukometaši križevačkog KTC-a na domaćem su terenu u subotu stigli do 11. ovosezonske prvenstvene pobjede. Križevčani su rezultatom 30:26 bili bolji od gostujuće riječke Kozale.

Bila je to prva pobjeda KTC-a nakon prošlotjednog remija protiv Crikvenice, te prethodnih poraza od Dugog Sela i Metalca.

Prednost je nakon prvog poluvremena iznosila sedam razlike u korist domaćina, no u nastavku su gosti malo pritisnuli, ali nedovoljno da bi ugrozili zasluženo vodstvo Križevčana.

KTC s 24 osvojena boda i dalje drži sedmu ligašku poziciju, a u sljedećem kolu, 23. travnja, ugostit će momčad Hrvatskoga Dragovoljca.

Zanimljiv nogometni vikend

ČETVRTA NL Pred nama su dva podravska derbija, Cvetkovčani kod kuće traže potvrdu naslova protiv Bilogore

Zanimljiv je nogometni vikend pred nama, pogotovo u Četvrtoj NL regije Bjelovar - Koprivnica - Virovitica. Borba za prvaka...