Četvrta liga Bjelovar - Koprivnica - Virovitica

Križevci izgubili u Rovišću i tako domaćinu poklonili prve bodove ove sezone

Niz Križevaca od pet utakmica bez poraza prekinula je momčad od koje se to najmanje očekivalo.

Nakon što su u suboti odigrani gotovo svi susreti Četvrte lige, za odigrati je ostao još samo susret Rovišća i Križevaca. Nakon 90 minuta slavili su domaćini s minimalnih 1-0, a gol odluke zabio je Jaković u 43. minuti.

Niz Križevaca od pet utakmica bez poraza prekinula je momčad od koje se to najmanje očekivalo iz razloga što do danas nisu osvojili ni jedan bod u prvenstvu. Ipak, danas su imali razloga za slavlje.

Na ljestvici je i dalje prvi Tehničar, slijede ga Papuk i Pitomača s 4 boda manje, dok je s nova tri boda Rovišće i dalje na dnu.