betlehem opet prevaga

Kuglači Podravke iz Zaboka se vratili s pobjedom i trećim mjestom na tablici

U prvom bloku Šaško (530) gubi od najboljeg domaćeg igrača Huisa(586), no Horžitzky (565) je bolji od Ljubića (549). Rezultat 1:1 i prednost domaćina od 40 drva. U drugom bloku Šantek i Hršak su izjednačeni sa po 562 čunja i po 2 seta te dijele bod. Serdar (543) osvaja poen protiv Mihelića (500).

Nakon dva neriješena ishoda Podravkaši se sa gostovanja u Zaboku vraćaju s pobjedom koja ih je dovela do trećeg mjesta na tablici.

Podravka vodi 2,5 :1,5 i 3 čunja prednosti.

U posljednjem bloku odlični Šegerec (555) ne daje šansu Bakranu (533) i osvaja bod, a Betlehem (589) odigrava kapetanski i deklasira Sedlara (534) i ostvaruju razliku od 80 čunjeva.

Zabok:Podravka 1.5 : 6.5 (3264 :3344)