16.3 C
BRAVO MAJSTORE!

Lovro Zvonarek donio pobjedu Bayernu u Ligi prvaka mladih, njemački mediji počeli ga zvati novim Modrićem
L

U ovoj sezoni u U-19 momčadi ima učinak od šest golova i asistencija, a prije desetak dana odigrao je i debitantsku minutu za prvu Bayernovu momčad u pobjedi 3:2 protiv Augsburga

Lovro Zvonarek (18), čudesni mladić koji je igrao u Slaven Belupu, zabio je oba gola u Bayernovoj pobjedi 2:0 na gostovanju kod Basela. Bila je to utakmica doigravanja za osminu finala Lige prvaka mladih.

Svojom igrom oduševio je njemačke medije, a neki od njih nazivaju mladog hrvatskog veznjaka novim Lukom Modrićem, piše Index.

U utakmicu U-19 momčadi Basela i Bayerna Lovro Zvonarek je nosio kapetansku vrpcu, a susret je odigrao baš kapetanski. Golovima iz 31. minute i četvrte minute sudačke nadoknade donio pobjedu bavraskom gigantu. U ovoj sezoni u U-19 momčadi ima učinak od šest golova i asistencija. Prije desetak dana odigrao je i debitantsku minutu za prvu Bayernovu momčad u pobjedi 3:2 protiv Augsburga.

Lovro Zvonarek u Munchenu

Lovro Zvonarek je u Bayern stigao 2022. u transferu iz Slaven Belupa. Njemački velikan platio ga je 1.8 milijuna eura (prema Transfermarktu). Njemački mediji kad pišu o njemu ponekad izvlače riječi njegovog bivšeg trenera Tomislava Stipića. On je u razgovoru za Bild izjavio da Zvonarek može postati “novi Luka Modrić”.

Isto to sad je napravio Sport1, koji u tekstu u kojem je popratio utakmicu u Ligi prvaka mladih. Navode da je Bayern slavio i osminu finala natjecanja izborio zahvaljujući “novom Modriću”.