Nogometna Liga mladih

Očekuje nas neizvjesna završnica jesenskog dijela sezone

11:47h
0
Ilustracija // Foto: Matija Gudlin
Ilustracija // Foto: Matija Gudlin

Pioniri žabnjanskog Tomislava, koji su u 11 susreta čak 101 puta tresli protivničke mreže, svladali su u prošlom kolu Lige mladih drugoplasirani Starigrad te omogućili vodećim Kloštranima bijeg na tri boda razlike.

Nakon neigranja zbog blagdana Svih svetih, natjecanjima su se proteklog vikenda vratili nogometaši Lige mladih u Koprivničko-križevačkoj županiji.


Pioniri žabnjanskog Tomislava, koji su u 11 susreta čak 101 puta tresli protivničke mreže, svladali su drugoplasirani Starigrad te omogućili vodećim Kloštranima bijeg na tri boda razlike.

Prvu ovosezonsku pobjedu upisali su pioniri Bratstva, svladavši Tehničar iz Cvetkovca s uvjerljivih 13:2, dok je Koprivnica pobjedom od 6:3 protiv molvarske Mladosti uspjela pobjeći sa začelja.

Juniori su odigrali samo tri utakmice, a priliku za priključak vodećem dvojcu propustili su igrači Starigrada. Bolji su s 3:2 bili Žabnjani.

Vodeće momčadi, Borac i Osvit, odgodile su svoj međusobni ogled te će se sastati nadolazećeg vikenda u sklopu 12. kola.

REZULTATI LIGA MLADIH, 11. KOLO:

PIONIRI: Panonija – Mladost KP 0:5, Mladost S – Sloga 3:3, Tomislav SIŽ – Starigrad 1:0, Koprivnica – Mladost M 6:3, Osvit – Graničar L 3:3, Prekodravac – Drava NP 6:3, Tehničar 1974 – Bratstvo 2:13.

REDOSLIJED PIONIRI: 1. Mladost KP 31, 2. Starigrad 28, 3. Tomislav SIŽ 27, 4. Mladost S 23, 5. Tehničar 1974 19…

JUNIORI: Panonija – Mladost KP 2:3, Tomislav D – Sloga 2:4, Tomislav SIŽ – Starigrad 3:2.

REDOSLIJED JUNIORI: 1. Borac 21, 2. Osvit 18, 3. Starigrad 15, 4. Mladost KP 15, 5. Sloga 10…

RASPORED LIGA MLADIH, PIONIRI/JUNIORI, 12. KOLO:

14. studenoga, 12.30 i 14.00: Mladost KP – Bratstvo, Drava NP – Tehničar 1974, Sloga – Tomislav SIŽ, Graničar L – Prekodravac (10.00), Mladost M – Osvit (10.00), Panonija – Mladost S (10.30), Osvit – Borac (14.00), Starigrad – Koprivnica (15.00).

Jesenski dio Kvalitetne juniorske lige sve se više bliži kraju. Igraju se zaostale utakmice, a s nove tri odigrane, na rasporedu ostaju još samo dvije.

Đurđevački Graničar s lakoćom je svladao Miklinovčane, Kalinovac Bregovce, dok su Ferdinandovčani s 3:1 svladali drugoplasiani Podravac te im se približili na samo bod razlike.

REZULTATI KVALITETNA JUNIORSKA LIGA, ZAOSTALE UTAKMICE:

Graničar Đ – Miklinovec 10:2, Mladost KB – Kalinovac 1:5, Podravac – Ferdinandovac 1:3.

REDOSLIJED: 1.Sokol 24, 2. Podravac 19, 3. Ferdinandovac 18, 4. Drava PS 16, 5. Reka 13…

NEODIGRANE UTAKMICE:

21. studenoga, 14.00: Miklinovec – Ferdinandovac.

22. studenoga, 14.00: Kalinovac – Fugaplast.

čitam...