Pan Zimska liga: Određeni parovi veteranske završnice

20:56h
0
Ilustracija

Nakon što su odigrane i posljednje utakmice po skupinama u veteranskoj konkurenciji Pan Zimske lige, organizatori iz Udruge za mali nogomet Koprivnica obavili su ždrijeb završnice.

U nastavku donosimo kompletne rezultate i poredak po skupinama, kao i parove osmine finala i kompletne završnice veteranskog turnira.

SKUPINA A

1. CB MALA ČUČA                     3    3 0 0   18 : 2        9

2. POTOLJIK                            3    2 0 1   19 : 5        6

3. GRANIČAR LEGRAD                3    1 0 2     3 : 15      3

4. BRATSTVO KUNOVEC            3    0 0 3     1 : 19      0

1. KOLO

Bratstvo – Potoljik                         1 : 9

CB Mala Čuča – Graničar              7 : 0

2. KOLO

Graničar – Potoljik                         0 : 8

CB Mala Čuča – Bratstvo              7 : 0

3. KOLO

Bratstvo – Graničar                        0 : 3

Potoljik – CB Mala Čuča              2 : 4

SKUPINA B

1. REST. ZRINSKI AUTO LONČAR  3    2 1 0   16 : 3      7

2. LUDBREG                               3    2 1 0   16 : 3      7

3. LEGO LIM                              3    1 0 2     5 : 15    3

4. TRANS BIER                          3    0 0 3     1 : 17    0

1. KOLO

Ludbreg – Trans bier                                                  5 : 0

Restoran Zrinski Auto Lončar – Lego lim               6 : 0

2. KOLO

Lego lim – Trans bier                                                 4 : 0

Restoran Zrinski Auto Lončar – Ludbreg                2 : 2

3. KOLO

Ludbreg – Lego  lim                                                   9 : 1

Trans bier – Restoran Zrinski Auto Lončar             1 : 8

* Obzirom da ekipe Restoran Zrinski Auto Lončar i Ludbreg imaju jednake sve parametre koji se gledaju kod utvrđivanja redoslijeda u skupini, prvak skupine bit će određen ždrijebom.

SKUPINA C

1. AMADEUS                                 3    3 0 0   10 : 2     9

2. ROMANTIČARI                           3    2 0 1   10 : 8     6

3. NK SLOGA KOP. IVANEC             3    1 0 2     9 : 8     3

4. BORAC IMBRIOVEC                     3    0 0 3     3 : 14   0

1. KOLO

Romantičari – NK Sloga                         6 : 2

Amadeus – Borac                                     4 : 1

2. KOLO

Borac – NK Sloga                                   0 : 6

Amadeus – Romantičari                          4 : 0

3. KOLO

Romantičari – Borac                                4 : 2

NK Sloga – Amadeus                             1 : 2

SKUPINA D

1. UDVDR KC-KŽ                         3    3 0 0     10 : 3       9

2. NK PANONIJA PETERANEC        3    2 0 1     10 : 2       6

3. NK REKA                                3     1 0 2       5 : 7      3

4. NK GRANIČAR ĐURĐEVAC         3     0 0 3       2 : 15    0

1. KOLO

UDVDR KC-KŽ – NK Panonija            2 : 1

NK Graničar – NK Reka                         0 : 5

2. KOLO

NK Reka – NK Panonija                         0 : 4

NK Graničar – UDVDR KC-KŽ            2 : 5

3. KOLO

UDVDR KC-KŽ – NK Reka                  3 : 0

NK Panonija – NK Graničar                   5 : 0

SKUPINA E

1. ACTIVE COMMERCE                   3    3 0 0   21 : 3     9

2. MLADOST KVIKI                        3    2 0 1     4 : 8     6

3. BLUE ADRIATIC TRADE              3    1 0 2     5 : 8     3

4. FORMA LEGALIS                        3    0 0 3     3 : 14   0

1. KOLO

Forma legalis – Mladost Kviki                        1 : 2

Active commerce – Blue Adriatic trade 5 : 2

2. KOLO

Blue Adriatic trade – Mladost Kviki               0 : 2

Active commerce – Forma legalis                    9 : 1

3. KOLO

Forma legalis – Blue Adriatic trade                 1 : 3

Mladost Kviki  – Active commerce                 0 : 7

SKUPINA F

1. AC KRŽAK                         4    3 1 0   15 : 3    10

2. OML. SLOGA HEREŠIN        4    2 2 0   18 : 8      8

3. CB 048 FOKUS                   4    2 1 1   16 : 14    7

4. ELMA                                4    0 1 3     4 : 14    1

5. SIVEC TRANS                     4    0 1 3     7 : 21    1

1. KOLO

Omladinac Sloga – Sivec trans                        9 : 3

CB 048 Fokus – Elma                                      3 : 1

2. KOLO

Sivec trans – CB 048 Fokus                                      2 : 8

AC Kržak – Omladinac Sloga                          0 : 0

3. KOLO

CB 048 Fokus – AC Kržak                              2 : 8

Elma – Sivec trans                                            1 : 1

4. KOLO

AC Kržak – Elma                                              4 : 0

Omladinac Sloga – CB 048 Fokus                  3 : 3

5. KOLO

Elma – Omladinac Sloga                                  2 : 6

Sivec trans – AC Kržak                                    1 : 3

P R O P O Z I C I J E

U daljnje natjecanje, odnosno osminu finala, idu dvije prvoplasirane ekipe iz svake grupe, te još četiri najbolje trećeplasirane ekipe.

Natjecanje se nadalje do kraja igra po eliminacijskom sustavu.

Nakon odigranih svih utakmica u grupama određuje se 8 nositelja za daljnji ždrijeb. Nositelji u daljnjem ždrijebu biti će 6 prvoplasiranih ekipa te 2 najbolje drugoplasirane ekipe iz grupa.

Kod određivanja nositelja i najboljih trećeplasiranih ekipa u grupi F brišu se rezultati posljednjeplasirane ekipe iz razloga što je samo ta grupa imala pet ekipa.

Propozicije za redoslijed u grupama:

U slučaju da dvije ekipe imaju isti broj bodova redoslijed se određuje na temelju međusobnog susreta. U slučaju da je međusobni susret završio neodlučeno gleda se ukupna gol razlika svake ekipe, a ako je i gol razlika jednaka gleda se koja je ekipa postigla više golova. Ako su svi narečeni podaci identični redoslijed se utvrđuje ždrijebom.

Propozicije za određivanje deset najboljih trećeplasiranih ekipa i za određivanje nositelja u daljnjem ždrijebu:

U slučaju da dvije ili više ekipa imaju isti broj bodova gleda se gol razlika. U slučaju da ekipe imaju istu gol razliku gleda se koja je ekipa postigla više golova. Ako su svi narečeni podaci identični redoslijed se utvrđuje ždrijebom.

Kao dvije prvoplasirane ekipe iz grupa u 1/8 finala Pan zimske lige 2012/2013 u veteranskoj konkurenciji  plasiralo se slijedećih 12 ekipa:

CB  MALA ČUČA

POTOLJIK

RESTORAN  ZRINSKI  AUTO  LONČAR

LUDBREG

AMADEUS

ROMANTIČARI

UDVDR  KC-KŽ

NK PANONIJA PETERANEC

ACTIVE  COMMERCE

MLADOST  KVIKI

AC KRŽAK

OMLADINAC  SLOGA  HEREŠIN

Kao četiri najbolje trećeplasirane ekipe iz grupa u 1/8 finala  Pan zimske lige 2012/2013 u veteranskoj konkurenciji Pan zimske lige 2012/2013 plasirale su se slijedeće ekipe:

CB  048  FOKUS

NK  REKA

NK  SLOGA  KOP.  IVANEC

BLUE ADRIATIC TRADE

Nositelji u ždrijebu 1/8 finala su slijedećih 6 prvoplasiranih ekipa iz grupa i 2 najbolje drugoplasirane ekipe:

CB  MALA ČUČA

RESTORAN  ZRINSKI  AUTO  LONČAR

AMADEUS

UDVDR KC-KŽ

ACTIVE COMMERCE

AC KRŽAK

POTOLJIK

LUDBREG

PAROVI OSMINE FINALA:

A. CB Mala Čuča – Mladost Kviki

B. Blue Adriatic trade – Potoljik

C. Restoran Zrinski & Auto Lončar – NK Reka

D. Omladinac Sloga – AK Kržak

E. Amadeus – NK Panonija

F. Romantičari – Ludbreg

G. UDVDR KC-KŽ – NK Sloga

H. CB 048 Fokus – Active Commerce

ČETVRTFINALE:

1. Pobjednik A – Pobjednik B

2. Pobjednik C – Pobjednik D

3. Pobjednik E – Pobjednik F

4. Pobjednik G – Pobjednik H

POLUFINALE:

I. Pobjednik 1. – Pobjednik 2.

II. Pobjednik 3. – Pobjednik 4.

FINALE:

Pobjednik I. – Pobjednik II.

ZA TREĆE MJESTO:

Poraženi I. – Poraženi II.