Pan Zimska liga: Poznati svi sudionici veteranskog četvrtfinala

21:25h
0
Veteranska momčad Amadeusa // Foto: UMNK

Nakon što su u nedjelju nastup u četvrtfinalu Pan Zimske lige osigurale momčadi IPA Zagreb, Pekara Zrinski&CB Bilogora i Omladinac Sloga, u ponedjeljak smo doznali i preostalih pet ekipa koje će se u srijedu i četvrtak boriti za ulazak u polufinale.

To su CB Loop, Amadeus, Active Commerce, Graničar Đurđevac te OPG Radiček/Petgrad/Niko trade.

U četvrtfinalnim susretima sastat će se: Active Commerce – Pekara Zrinski&CB Bilogora, OPG Radiček/Petgrad&Niko trade – Amadeus, CB Loop – Graničar Đurđevac te Omladinac-Sloga – IPA Zagreb. Raspored će biti objavljen naknadno.

U utorak je na rasporedu prvih sedam susreta šesnaestine finala seniorskog dijela Pan Zimske lige, može se očekivati da će Sportska dvorana Srednje škole opet biti dobro ispunjena jer eliminacijske utakmice u pravilu donose puno uzbuđenja i još bolji nogomet nego kad je riječ o susretima u skupinama. 

REZULTATI – PONEDJELJAK, 6. SIJEČNJA

Veterani 1/8 finala

CB Loop – Forma Legalis 4:0

Amadeus – NK Graničar Legrad 3:0

Active Commerce – NK Križevci 3:0

Graničar Đurđevac – Romantičari 2:0

OPG Radiček/Petgrad&Niko trade – Disco bar Tena 3:0

RASPORED – UTORAK, 7. SIJEČNJA

Seniori – 1/16 finala

17:00 Eko papir – Vinarija Divjačko

17:40 Dom Bistričak – FC Dubovica

18:20 Unija beton – Mtb Inženjering

19:00 Nikolino – Feniks

19:40 CB Dobermann – Zip Drnje

20:20 CB Petica – MOD graditeljstvo

21:00 Gas Co – Tehničar

RASPORED – SRIJEDA, 8. SIJEČNJA

Veterani – četvrtfinale

17:00 IPA ZG – Omladinac-Sloga

17:40 CB Loop – Graničar Đurđevac

Seniori – 1/16 finala

18:20 MNK Fotex Varaždin Zug – CB Forum

19:00 Pan Team – NK Lipa

19:40 Liberty Gorjani – Nepoznati

20:20 Damaged Jeans Teatro Sokol – Los Galacticos

21:00 CB Cool – Cvjetni atelje Marina

RASPORED – ČETVRTAK, 9. SIJEČNJA

Veterani – četvrtfinale

17:30 Amadeus – OPG Radiček, Petgrad&Niko trade

18:10 Active Commerce – Pekara Zrinski&CB Bilogora

Seniori – 1/16 finala

18:50 Restoran Zrinski&Auto Lončar – Guliver

19:30 Ferostroj – Emma Vita

20:10 Bilić&Erić security – Oštrek gradnja

20:50 CB Art&Zlat. Mirjana – Petgrad