3.5 C
domaće prvenstvo

Podravka se vratila pobjedama, Osječanke lak zalogaj za Čigirinovu i društvo

U subotu Podravku čeka posljednja utakmica grupne faze EHF kupa, a unatoč osiguranom prvom mjestu svi žele pobjedu protiv danskog Nykobinga.

Rukometašice Podravke nakon dugo vremena upisale su ne jedan, već dva poraza. Bolja je bila Lokomotiva u domaćem prvenstvu i Bera Bera u EHF kupu. Danas je slijedio povratak obavezama u domaćoj ligi, a u ulozi gošći našle su se rukometašice Osijeka.

Pretposljednja momčad prvenstva nije imala previše šansi, od prvih minuta susret je otišao na jednu stranu, onu Podravkinu. Poluvrijeme je završeno rezultatom 20-12, dok je konačan rezultat bio 38-30 za Podravku. Priliku su dobile gotovo sve igračice, a golove su zabile i Popović i Jandrašić i Franušić.

Najpreciznija danas bila je Čigirinova sa sedam pogodaka, a pratila ju je Debelić s pet pogodaka. Kod gošći najbolja je bila Dora Lacković koja je zabila čak 13 komada.

Prva HRL za žene, 5. veljače, 20 sati

Podravka Vegeta – Osijek 38-30

hm,hm

Uz ovih sedam savjeta poveća vam se šansa za dobitak na lutriji

Ako želite povećati izglede za dobitak na lutriji, iskoristite savjete serijskih pobjednika. Naravno da ne postoje strategije ili taktike za...