Prva ŽNL: Mali Otok sve bliže jesenskom naslovu

11:58h
0
100405-lopta-m

U 11. kolu Prve županijske nogometne lige u derbiju kola Mladost iz Malog Otoka na svom travnjaku pobijedila je Panoniju iz Peteranca 2-1. Za nova tri boda i desetu ovosezonsku pobjedu Mladosti dva puta je zabio Dodik, dok je za Peterančane strijelac bio Banek.

U Kunovcu su domaće Bratstvo i Osvit iz Đelekovca igrali bez pobjednika 3-3. U Koprivničkim Bregima Mladost je pogotcima Labaša i Kuzminskog pobijedila Miklinovec 2-1. Močile su na svom travnjaku poražene od Omladinac Sloge iz Herešina 3-0, a za Omladinac Slogu dva puta zabio je Bračko te jednom Betlehem.

U Legradu su Graničar i Sloga iz Koprivničkog Ivanca podijelili bodove odigravši bez pogodaka 0-0, u Drnju je Tomislav poražen od Tehnike 2-1, u Podravskim Sesvetama bez pobjednika igrali su Drava i Viktorija iz Vojakovca 1-1, dok je Ferdinandovac poražen na svom travnjaku od Borca iz Imbriovca 3-1.

Nakon 11 kola na ljestvici Prve ŽNL i dalje je vodeća Mladost iz Malog Otoka, koja sada ima 31 bod, dok se na diobi drugog i trećeg mjesta sa po 23 boda nalaze Mladost iz Koprivničkih Bregi i Panonija iz Peteranca.

Druga ŽNL (11. kolo)

Ratar, Miholec – Starigrad 1-2

Gornja Rijeka – Drava, Novigrad Podravski 2-3

GOŠK, Gotalovo – Podravec, Torčec 2-4

Jadran-Galeb, Koledinec – Tomislav, Sveti Ivan Žabno 0-5

Prugovac – Radnički, Križevci 1-0

Hrvatski bojovnik, Mokrice Miholečke – Prekodravac, Ždala 3-3

NK Mičetinac bio je u ovom kolu slobodan

– na ljestvici vodi Drava iz Novigrada Podravskog sa 22 boda.

Treća ŽNL (9. kolo)

Grupa Koprivnica

Mladost, Sigetec – Hlebine 0-5

Udarnik, Zablatje – Rudar, Botinovec 1-0

Drava, Podravska Selnica – Zagorec, Koprivnica 5-3

Jedinstvo, Pustakovec – Mladost, Kutnjak 1-0

Rudar, Glogovac – Rasinja 2-4

– trenutno je prva Mladost iz Kutnjaka sa 18 bodova

Grupa Križevci

Bilogora, Gornja Velika – Mladost, Carevdar 2-0

Mladost, Veliki Raven – Polet, Glogovnica 5-2

Sokol, Sokolovac – Čvrstec 1-1

Dragovoljac, Bočkovec – Ruševac 4-2

Reka – Prigorje 0-1

– na ljestvici vodi momčad Prigorja sa 23 boda

Grupa Đurđevac

Fuglaplast, Gola – Repaš 2-2

Mladost, Podravske Sesvete – Vinogradar, Čepelovec 3-2

Graničar, Novo Virje – Bilogorac, Šemovci 1-5

– momčad Bilogorac prva je na tablici sa 19 bodova