24.6 C
Utorak, 30. travnja 2024.

Remi i dva poraza mladih koprivničkih rukometaša
R

Mlađi kadeti Koprivnice, pod vodstvom trenera Stoiljkovića, u subotu su na domaćem terenu odigrali dvije utakmice 1. HMKRL protiv Slatine i Virovitice.

U prvoj utakmici protiv Virovitice, naši su rukometaši odlično odigrali prvo poluvrijeme, na odmoru su imali dva gola prednosti. U nastavku, gosti su napravili preokret te su u “ludoj završnici” slavili s jednim golom razlike. Protiv Slatine, igralo se gol za gol od samog početka. Poluvrijeme je bilo 9:9. U samoj završnici naši su rukometaši vodili, no nisu uspjeli izdržati do kraja kad su gosti par sekundi prije kraja izjednačili te postavili rezultat na 20:20. Mogli smo vidjeti prave muške, borbene utakmice.

Za Koprivnicu su igrali: Šprem, Skupnjak, Ivačić, Šijak, Lazar, Švenda, Kovačić, Dukić, Žarić, Kosmač, Behin, Sabolić, Banek, Vlašić, Baronić. Trener: Miroslav Stoiljković.

Dječaci rođeni 2004. godine i mlađi, pod vodstvom trenera Pranjića, u subotu su u Maloj Subotici odigrali utakmicu 1. HRLDB protiv prvoplasirane momčadi lige, Čakovca. Od početka utakmice igralo se gol za gol sve do 15. minute kada domaćini s par brzih akcija odlaze na prednost od četiri razlike. Poluvrijeme je završilo 11:7. U nastavku, naši rukometaši dali su sve od sebe da stignu rezultat, no nisu uspjeli. Čakovec je uspio sačuvati prednost koju je stvorio na kraju prvog poluvremena. Rezultat na kraju utakmice bio je 18:14 za Čakovec.

Za Koprivnicu su igrali: Canjuga, Sinjeri, Krapinec, Ivačić, Sinković, Veh, Treščec, Miklošić, Evačić, Jadan, Levanić, Mikačić, Matulec, Pranić, Hemetek, Bogdanić, Jakupanec. Trener: Antonio Pranjić.

Treba pohvaliti naše mlade rukometaše na borbenosti, zalaganju i velikoj želji. Odlično su igrali, no za pobjedu je nedostajalo još malo koncentracije i sportske sreće.