5.7 C
Adria Bike 2016

Rotorovci nastupili na maratonu u Plitvicama, Tanja Tisaj peta
R

Najdulju utrku, onu od 68 kilometara, odradili su Marko Komes i Damir Kukec, ostvarivši 32., odnosno 36. mjesto.

Vozačice i vozači koprivničkog biciklističkog kluba Rotor nastupili su u nedjelju na najmasovnijem rekreativnom mtb maratonu u Hrvatskoj, Adria Bike maratonu 2016.

Posebnost ove utrke je ta da svi natjecatelji startaju istovremeno, no zbog velike gužve, više od 900 vozača, vrijeme se počinje mjeriti tek kada svatko posebno prijeđe preko označene mjerne linije.

Najbolji rezultat, na najkraćoj stazi duljine 35 kilometara, postigla je u ženskoj konkurenciji Tanja Tisaj, završivši na petoj poziciji. Na stazi iste duljine, ali u konkurenciji muških do 45 godina, Boris Buhić bio je deseti, a Vladimir Vresk 105. U utrci muških starijih od 45 godina Goran Kvakarić završio je kao 16.

Srednja staza bila je duljine 49 kilometara, a u njoj su se okušali 53. Davor Karas,  55. Hrvoje Tisaj i 82. Goran Grotić, u konkurenciji muških do 45 godina, te šesti Ivica Šurlović kod starijih od 45 godina.

Dva potresna pisma

VRŠNJAČKO NASILJE Dječak u školi kod Koprivnice izložen napadima, majka objavila odvratna pisma koja su mu upućena

Jedna je majka sa šireg koprivničkog područja na svojem društvenom profilu objavila potresno iskustvo - vršnjačko nasilje koje proživljava...